Dariusz Michalczewski

i

Autor: Cyfra Sport Dariusz Michalczewski

Wszystko powiedział!

Dariusz Michalczewski podsumował Mameda Khalidova po walce z Adamkiem. Nie ukrywa zdziwienia, nie mógł uwierzyć w to, co widzi!

2024-02-26 14:28

Dariusz Michalczewski postanowił skomentować starcie między Tomaszem Adamkiem a Mamedem Khalidovem. Legenda boksu w rozmowie z "WP. SportoweFakty" przyznała, że nie spodziewała się takiej postawy zawodnika MMA w starciu z bokserem. Wprost nie mógł uwierzyć w to, co widzi!

Dariusz Michalczewski postanowił podsumować starcie między Tomaszem Adamkiem a Mamedem Khalidovem. Legenda boksu w rozmowie z "WP. SportoweFakty" stwierdziła wprost, że nie spodziewała się takiej postawy Khalidova. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Dariusz Michalczewski szczerze o pojedynku Khalidova z Adamkiem. Nie może ukryć zdziwienia

Jak powiedział Michalczewski w rozmowie z "WP.SportoweFakty", nie może uwierzyć w to, że na punkty w dwóch rundach lepszy od Adamka był Khalidov. Kultowy bokser nie podejrzewał, aby znakomity zawodnik MMA mógł tak dobrze radzić sobie w pojedynku bokserskim.  Mimo że dawał zawodnikowi mieszanych sztuk walki dość małe szanse, ten kompletnie przebił jego oczekiwania.

- Absolutnie nie mogę tego krytykować. Chalidow to bardzo dobry wojownik MMA. Adamek cwanie poszedł na swoje warunki. Oktagon czy ring - to nie ma różnicy, czy to jest kwadratowe czy okrągłe. Dawałem Mamedowi małe szanse, ale dziwi mnie, że wygrywał na punkty dwie rundy - powiedział serwisowi WP SportoweFakty Michalczewski.

Listen on Spreaker.
Najnowsze