Ewa Brodnicka w WYZYWAJĄCYM stroju pocałowa rywalkę. Później zrobiło się GORĄCO [WIDEO]

2019-10-03 17:43
Ewa Brodnicka
Autor: IPLA Ewa Brodnicka

Gale bokserskie to przede wszystkim wielkie show dla kibiców. Najlepsi bokserzy na świecie potrafią tak podkręcić atmosferę przed walką, że czekanie na starcie staję się dla fanów prawdziwą udręką. To, jak zwrócić na siebie uwagę doskonale wie polska mistrzyni, Ewa Brodnicka. Na ważeniu przed piątkową walką postawiła nie tylko na wyzywający strój, ale także na niecodzienny gest.

Polka po raz kolejny będzie broniła pasa mistrzyni świata federacji WBO w wadze superpiórkowej. Co ciekawe, po raz drugi będzie miało to miejsce w Częstochowie. Już w piątek Brodnicka skrzyżuje rękawice z Edith Soledad Matthysse. - Jest bardzo solidną rywalką, o której nie wiadomo, jak będzie walczyć. Czy "na nogach", czy w półdystansie - mówiła w rozmowie z Andrzejem Kostyrą polska pięściarka.

Pierwszą okazją na spojrzenie sobie w oczy obie panie miały podczas czwartkowej ceremonii ważenia. Brodnicka nie byłaby sobą, gdyby nie postanowiła zaskoczyć swoim strojem, co robiła już nie raz. Tym razem na wadze stanęła w wyzywającej bieliźnie, która odkrywała naprawdę dużo. Polka emanowała pewnością siebie. Po tym, jak zeszła z wagi stanęła twarzą w twarz z Matthysse.

Pięściarki bardzo długo patrzyły sobie w oczy. Napięcie postanowiła przerwać Brodnicka, która... pocałowała rywalkę w usta. Argentynce wyraźnie się to nie spodobało i spoliczkowała naszą reprezentantkę. Polka nie została bierna i również uderzyła Matthysse. Obie panie zostały szybko rozdzielone. Teraz można z wypiekami na twarzy czekać na to, co pokażą w ringu.

Nawet w czasie wysiłku fizycznego nie zapominasz o makijażu? Zamów wodoodporne kosmetyki! Korzystając ze strony Sephora kod rabatowy zapłacisz mniej.

FAN
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze