Łukasz Goat Parobiec

i

Autor: GROMDA/ Materiały prasowe Łukasz "Goat" Parobiec

wielka zmiana

"Goat" Parobiec pokazał, co stało się z jego ciałem! Przeszedł wielką przemianę tuż przed galą GROMDA 16

2024-03-01 18:09

W szeregach federacji GROMDA nie brakuje zawodników, którzy już mogą uważać się za ikony organizacji zajmującej się walkami na gołe pięści i Łukasz "Goat" Parobiec bez dwóch zdań jest jedną z nich. Tuż przed galą GROMDA 16 Goat postanowił pokazać, ile zmieniło się u niego od czasu ostatniej walki, która miała miejsce w grudniu ubiegłego roku.

"Goat" Parobiec już tak nie wygląda! Gwiazdor federacji GROMDA przeszedł wielką przemianę

Łukasz "Goat" Parobiec zdążył zapisać się złotymi zgłoskami w historii federacji GROMDA, dzięki czemu niedawno miał okazję zmierzyć się z mistrzem organizacji Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. O ile niestety dla niego opuszczał ring jako przegrany po tym, jak jego narożnik został zmuszony do rzucenia ręcznika, to i tak pokazał wielkie serce do walki. Kolejne tygodnie, podczas których Parobiec dochodził do siebie po walce i nie musiał katować się kolejnymi morderczymi treningami sprawiły, że jego sylwetka mocno się zmieniła. 

Wielka zmiana Łukasza "Goata" Parobca. Pokazał, co stało się z jego ciałem

Tuż przed galą GROMDA 16, do której dojdzie w piątek 1 marca, jeden z największych gwiazdorów federacji postanowił pokazać, ile obecnie waży i jak wygląda jego ciało. - Wracam na dobre tory - napisał krótko "Goat" Parobiec pokazując, że obecnie zbliża się do wagi 112 kg. O ile pewne partie torsu Parobca stały się miej widoczne niż jeszcze podczas walki z Kubiszynem, to sylwetka "Goata" wciąż robi ogromne wrażenie, a przede wszystkim jego umięśnione barki oraz bicepsy. Forma gwiazdora GROMDY zrobiła wielkie wrażenie na internautów, którzy śledzą jego profile w mediach społecznościowych. Gala GROMDA 16 obędzie się już w piątek 1 marca. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV. 

Zbigniew Raubo mocno po walce Khalidov - Adamek | Andrzej Kostyra
Najnowsze