GROMDA 6 PPV CENA. Gdzie oglądać GROMDA 6 TRANSMISJA PPV. GROMDA 6 jak kupić PPV. GROMDA 6 PPV ile kosztuje?

2021-09-16 21:50
GROMDA
Autor: Instagram/gromda.tv GROMDA

GROMDA 6 PPV CENA. Gdzie oglądać GROMDA 6 TRANSMISJA PPV. GROMDA 6 jak kupić PPV. GROMDA 6 PPV ile kosztuje? Piątek, krew, mocne ciosy, Pionki? Tak, odpowiedź jest tylko jedna! GROMDA powraca! Po raz szósty będziemy mogli pasjonować się pojedynkami na gołe pięści w "mieście grzechu". To na co kibice czekają najbardziej to finał pomiędzy "Zadymą" a Vasylem! GROMDA 6 PPV GDZIE KUPIĆ? GROMDA 6 PPV ile kosztuje?

GROMDA 6 PPV GDZIE KUPIĆ PPV do GROMDA 6 PPV ile kosztuje?

Fani krwawych sportów musieli się nieco naczekać na kolejną galę federacji GROMDA. Ostatnie wydarzenie tej organizacji miało bowiem miejsce w maju. Po nieco ponad czterech miesiącach walki na gołe pięści wracają! I to z jaką siłą! Włodarze znów zadbali o to, aby fan nie odrywali wzroku od odbiorników nawet na sekundę. Podczas GROMDA 6 zobaczymy doskonale znanych zawodników oraz pięściarzy, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z walkami na gołe pięści. Podczas piątkowej gali zobaczymy takich zawodników jak Dawid “Maximus” Żółtaszek, Karol “King Kong” Grzesiuk, czy Łukasz “Goat” Parobiec. Rzecz jasna podobnie jak w poprzednich edycjach odbędzie się turniej, a także tak zwane "super fighty". To co jednak najważniejsze, czeka nas na zakończenie gali. Wówczas w ringu pojawi się Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Vasyl “Vasyl” Halych. Pojedynek ten będzie finałem turnieju i walką o wielkie pieniądze!

GROMDA 6 PPV CENA. GROMDA 6 PPV jak kupić PPV do GROMDA 6

Do tego starcia miało dojść już na poprzedniej gali, ale na przeszkodzie stanęły problemy zdrowotne jednego z zawodników. Warto było jednak czekać, bo pojedynek zapowiada się niebywale emocjonująco. - Fajnie, że ta walka w końcu się odbędzie. Jestem zadowolony, że to już teraz. Ostatnio musiałem odpocząć, miałem pękniętą kość, ciało mi mówiło, żeby odpocząć, psychika tak samo. Nie byłem w stanie zmusić się do reżimu treningowego. Teraz wypocząłem, zregenerowałem się, kości się zrosły, byłem głodny treningów. Wszystko było jak należy - powiedział Gromadzki w rozmowie z telewizją GROMDA.

Gala GROMDA 6 odbędzie się w piątek 17 września. TRANSMISJA z GROMDA 6 dostępna będzie jedynie w usłudze Pay-Per-View. Nabyć można ją POD TYM LINKIEM. WYSTARCZY KLIKNĄĆ. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00. Relacja z GROMDA NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze