Niepokojące obrazki z ringu! Polak padł jak kłoda i walczy o życie w szpitalu. To wideo mrozi krew w żyłach

2021-09-24 7:37
Rafał Antonia, Filip Rządek
Autor: YouTube/ Freak Fight screen Rafał Antonia, Filip Rządek

Kibice sportów walki niejednokrotnie mogli się już przekonać o tym, jak niebezpieczną dyscypliną jest boks, mma oraz inne sztuki walki. Podczas starć niejednokrotnie dochodziło bowiem do groźnych sytuacji i niepokojących obrazków i niestety tak było również podczas ostatniej gali A1 Federation 7. Jeden z zawodników, Rafał Antończak próbując wyprowadzić cios zasłabł i padł na ziemię jak kłoda.

Podczas ostatniej gali A1 Federation 7, do której doszło w ubiegły weekend 18 września, kibice sportów walki, boksu tajskiego i birmańskiego mieli zobaczyć prawdziwe widowisko, za sprawą półfinałowych walk gali. W jednej z nich zmierzyli się Rafał Antończak i Filip Rządek, jednak w czasie, gdy zawodnicy wchodzili do ringu, nikt nie mógł spodziewać się tego, co za chwilę nadejdzie. Na pół minuty przed końcem drugiej rundy doszło bowiem do niepokojących scen z udziałem Antończaka. Zawodnik próbował wyprowadzić cios, ale w tym momencie zasłabł i zaczął biec przed siebie, padając ostatecznie na liny, a później na deski. Natychmiast przy zawodniku pojawił się sędzia zawodów, a tuż po nim służby medyczne. 

Półnagi Popek robi to nad koszem! Zero wstydu, mnóstwo płynów

Rafał Antończak po szybkiej akcji ratowniczej został przetransportowany do szpitala, a włodarze federacji postanowili zakończyć zmagania. - Nasz zawodnik Rafał Antończak zasłabł w trakcie półfinałowego pojedynku Lethwei z Filipem Rządkiem. W ringu natychmiast pojawiły się służby ratownicze, które zajęły się Rafałem. Stan zdrowia zawodnika jest najważniejszy dla organizatorów i uczestników gali A1 Federation 7 w Jarocinie, dlatego zakończyliśmy imprezę przedwcześnie, a pojedynek Artura Saladiaka z Denisem Makovskim przenosimy na kolejną galę. Wszyscy czekamy na dobre informacje dotyczące stanu zdrowia Rafała i modlimy się o pomyślny finał tej sprawy. Mistrzu, jesteśmy z Tobą! - czytamy w oświadczeniu federacji A1, które pojawiło się niedługo po tym, jak Antończak wylądował w szpitalu po nieprzyjemnym incydencie w ringu. 

Artur Szpilka szczerze o rewanżu z Łukaszem Różańskim! Padła jasna deklaracja

Zobaczcie, jak mieszka Andrzej Gołota, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Norman Parke - Borys Mańkowski na FAME MMA 11?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze