Artur Szpilka szczerze o rewanżu z Łukaszem Różańskim! Padła jasna deklaracja

2021-09-23 17:37
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik, Super Express Artur Szpilka

Walką Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim o pas mistrzowski WBC International kategorii bridger przez wiele miesięcy żyła niemal cała Polska. Niechęć zawodników do siebie nawzajem sprawiła, że starcie jeszcze bardziej elektryzowało fanów. Ostatecznie Artur Szpilka opuszczał ring jako pokonany, jednak i musiało minąć trochę czasu, aby pięściarz z Wieliczki dojdzie do siebie. Teraz Szpilka szczerze wypowiedział się na temat ewentualnego rewanżu z Różańskim.

Stracie z Łukaszem Różańskim podczas Knockout Boxing Night 15 przed kilkoma miesiącami, zdecydowanie nie skończyło się po myśli Artura Szpilki. Chociaż to on jako pierwszy posłał rywala na deski, ostatecznie walkę o pas mistrzowski WBC International w kategorii bridger wygrał Różański, w bezlitosny sposób gasząc światło "Szpili". Wynik starcia z Różańskim odbił się na pięściarzu z Wieliczki, który na dłuższy czas zniknął z mediów społecznościowych i na dobrą sprawę nie dawał znaku życia przez kilka tygodni. W międzyczasie, jego narzeczona Kamila Wybrańczyk wyznała, że jej ukochany nie jest w najlepszej formie po przegranej i musi radzić sobie z depresją. Z czasem Artur Szpilka doszedł do siebie i stara się skupić na ćwiczeniach, aby dalej walczyć. Okazuje się, że "Szpili" cały czas chodzi po głowie walka z Różańskim i myśli o rewanżu. 

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

Pięściarz miał okazję porozmawiać z portalem "Sport.pl" na sali treningowej, gdzie "Szpila" wcielił się w rolę instruktora i postanowił przekazać swoją wiedzę innym ludziom, aby pomóc im w treningach. Przy okazji Artur Szpilka mógł zdradzić kilka swoich planów na przyszłość wskazując, że rozmawia z KSW oraz jeszcze jedną federacją na temat jego walki w MMA. Nie oznacza to jednak, że pięściarz z Wieliczki chce odejść od boksu. "Szpila" cały czas na chrapkę na rewanż z Łukaszem Różańskim. 

Andrzej Gołota poddał się morderczym wysiłkom. Reakcja mówi wszystko. Co na to młodzi?

Zobaczcie jak mieszka Artur Szpilki, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej! 

- Na razie całym moim życiem jest boks i to nie podlega żadnej dyskusji (...) Są tam jakieś plany, cały czas są jakieś rozmowy, ogólnie chciałbym wrócić w boksie... Ale jest, na przykład mam jakąś walkę i dzwoni Andrzej Wasilewski, chociaż nie jest moim promotorem, ale dzwoni i mówi "Jest rewanż z Łukaszem za dwa miesiące", to rzucam wszystko na bok. Wiadomo, że nie gdybym miał dogadaną walkę, bo nie zrobię z siebie głupka, ale jakbym nie miał walki i Andrzej by powiedział, że jest rewanż z Różańskim za dwa miesiące, od razu biorę! - wyznał Artur Szpilka. 

Jan Błachowicz poszedł na całość! Zrzucił ręcznik i... aż nas zatkało! Wielu by wymiękło

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze