Artur Szpilka

i

Autor: SE Artur Szpilka

Artur Szpilka potwierdza sensacyjne doniesienia! Nie wyklucza walki z Tomaszem Adamkiem

2021-09-15 22:39

Artur Szpilka miał wielkie ambicje, aby sięgnąć po mistrzostwo świata w boksie, jednak kolejne przegrane walki oddaliły nadzieje na ten sukces. Ostatnia, w której przegrał z Łukaszem Różańskim, może sprawić, że Szpilka całkiem zrezygnuje z boksu i spróbuje w… MMA. Zawodnik potwierdza, że prowadzi rozmowy z KSW i nie wyklucza, że właśnie w tej formule zmierzy się z Tomaszem Adamkiem!

Niedawno szef KSW, Martin Lewandowski, wyjawił, że prowadzone są rozmowy zarówno z Tomaszem Adamkiem jak i Arturem Szpilką w sprawie ich angażu w tej federacji. Choć wejście „Górala” w świat MMA nie jest przesądzone, to wydaje się, że przyszłość Artura Szpilki jest związana właśnie z mieszanymi sztukami walki. Nie było tajemnicą, że rozmowy takie były prowadzone już wcześniej, jednak po przegranej Szpilki z Różańskim sprawy nabrały tempa. Teraz w rozmowie z portalem sport.pl Artur Szpilka potwierdza słowa Martina Lewandowskiego, że negocjuje on z KSW i może rozpocząć swoją przygodę z MMA.

Lil Masti powiedziała o tym, jak uprawia seks! Nie wstydziła się niczego, publiczne wyznanie

Artur Szpilka potwierdza rozmowy z KSW

Artur Szpilka nie ukrywał, że negocjuje z jedną z największych federacji MMA w Europie. Co więcej, mówi on wprost, że fani mogą bardziej spodziewać się jego kolejnego występu w klatce niż w ringu! – Potwierdzam. Coś tam się dzieje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu – wyjawił „Szpila” w rozmowie ze sport.pl.

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW! Mamy potwierdzenie

Okazuje się także, że możliwy jest także rewanżowy pojedynek Szpilki z Adamkiem, z którym bokser z Wieliczki na punkty w 2014 roku. Druga ich walka miałaby się jednak odbyć w formule MMA. – Myślę, że rewanż z Tomkiem Adamkiem, ale w formule MMA jest naprawdę interesującym pomysłem, który powinien zaciekawić kibiców. Mam do niego ogromny szacunek. Nie czuję do niego żadnych złych emocji, żadnej nienawiści. Nic z tych rzeczy. Po prostu traktuję go jako kolegę po fachu, którego darzę ogromnym respektem za to, co dokonał dla polskiego boksu. Był dwukrotnym mistrzem świata, a to wspaniała historia. Muszę jednak zaznaczyć, że Adamek to tylko jedna z opcji. Powiedziałem Martinowi, że mogę zawalczyć w klatce, ale tylko z rywalem, który też wywodzi się z boksu – tłumaczy Artur Szpilka na łamach portalu sport.pl.

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Adamek - Szpilka w KSW?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze