Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW! Mamy potwierdzenie

2021-09-15 9:37
Mariusz Pudzianowski o początkach w KSW
Autor: SE Mariusz Pudzianowski o początkach w KSW

Mariusz Pudzianowski wraca do KSW! Były mistrz świata strongmanów i jedna z ikon federacji KSW będzie gwiazdą najnowszej edycji gali, która zaplanowana jest na 23 października 2021 roku. Informacja o powrocie "Pudziana" została właśnie oficjalnie potwierdzona przez włodarzy organizacji. Szykują się naprawdę wielkie emocje!

Mariusz Pudzianowski wróci do KSW! Po czerwcowej, wygranej walce z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim, były mistrz świata strongmenów zadecydował o pojawieniu się w trakcie kolejnej gali, która odbędzie się już 23 października. Nie da się ukryć, że fani wprost czekali na tak dobrą wiadomość. Będziemy świadkami prawdziwego święta sportów walki.

Robert Lewandowski zmiażdżył konkurencję! Statystyki mówią wszystko, Ronaldo i Messi mogą się schować

Mariusz Pudzianowski wraca do KSW. Mamy potwierdzenie ze strony federacji

O powrocie Pudzianowskiego do KSW dowiedzieliśmy się dzięki mediom społecznościowym federacji. Informacja o walce 'Pudziana" spotkała się z wielkim optymizmem i zadowoleniem ze strony fanów, którzy liczą na dobrą postawę ze strony swojego ulubieńca.

- Najsilniejszy człowiek świata znów będzie walczył w Atlas Arenie! Mariusz Pudzianowski dołącza do karty walki KSW64 - czytamy na Instagramie KSW.

Udział Pudzianowskiego w trakcie gal KSW zawsze spotykał się z wielkimi emocjami. Tym razem, sportowiec znajduje się w wyśmienitej formie i zaliczył cykl trzech wygranych potyczek, rozbijając  Erko Juna, Nikolę Milanovicia i Łukasza Jurkowskiego. 

Fani Bartosza Kurka musieli być w szoku, gdy to zobaczyli! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

Aby zobaczyć, jak przez lata zmieniał się Mariusz Pudzianowski, przejdź do galerii poniżej.

Z kim będzie walczył Pudzianowski? Na nazwisko rywala będziemy musieli poczekać

O ile udział Pudzianowskiego w trakcie walki wieczoru został już potwierdzony, o tyle nie poznaliśmy jeszcze jego rywala. Wydaje się jednak, że to kwestia kilku dni. Jak na razie wiemy, że na gali obok "Pudziana" pojawią się między innymi: Sebastian Przybysz, Robert Ruchała,  Patryk Kaczmarczyk  i Karolina Owczarz. 64 gala KSW została zaplanowana na 23 października 2021 roku.

Sonda
Lubisz walki Mariusza Pudzianowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze