Lil Masti powiedziała o tym, jak uprawia seks! Nie wstydziła się niczego, publiczne wyznanie

2021-09-15 12:05
Lil Masti opowiedziała jak uprawia seks
Autor: Instagrm/ lilmasti Lil Masti opowiedziała jak uprawia seks

Aniela Bogusz, znana szerszej publiczności jako "Lil Masti" przyzwyczaiła już swoich fanów i znaczną część internautów do tego, że jest barwną i kontrowersyjną postacią. Gwiazda High League rzadko gryzie się w język i wydawać by się mogło, że tematy tabu dla niej nie istnieją. Jednym z nich jest życie łóżkowe, o którym "Lil Masti" mówi otwarcie, bez żadnego wstydu. Będąc gościem Kuby Wojewódzkiego, "Lil Masti" opowiedziała o tym, co dzieje się w jej sypialni.

Internet pełen jest wpływowych influencerów, którzy obecnie mogą zaliczać się do grona celebrytów i najbardziej rozpoznawalnych ludzi w Polsce. Bez dwóch zdań do tego grona należy Aniela Bogusz, lepiej znana w sieci jako "Lil Masti". Influencerka zasłynęła w internecie przed laty, błyskawicznie zyskując popularność dzięki swojej barwnej i kontrowersyjnej kreacji, o której więcej przeczytacie w naszej galerii zdjęć poniżej. Wraz z upływem lat "Lil Masti" ugruntowała swoją pozycję w świecie gwiazd i dziś jest jedną z twarzy freak fightowej federacji High League, na której miała okazję zmierzyć się i pokonać Ewę Brodnicką. Celebrytka przyzwyczaiła przyzwyczaiła już swoich fanów i znaczną część internautów do tego, że nie ma dla niej tematów tabu, co potwierdziła podczas ostatniej wizyty u Kuby Wojewódzkiego.  

Na tych starych zdjęciach Mariusz Pudzianowski wygląda jak predator! Nikt o nich nie pamiętał

Gwiazda internetu, która wraz z Ewą Brodnicką zrobiła prawdziwe show na pierwszej gali High League, po latach swojej kariery w końcu miała okazję usiąść na kanapie Kuby Wojewódzkiego w jego programie. "Król TVN-u" nie stronił od, mogłoby się wydawać, trudnych pytań, jednak "Lil Masti" udowodniła, że nie ma problemu z ciężkimi i szczerymi wyznaniami. Jednym z nich było życie łóżkowe Anieli Bogusz i to, jak uprawia seks. 

Zadyma na konferencji przed galą Najmana! "El Testosteron" nie wytrzymał i spoliczkował Ryśka Szczenę [WIDEO]

Poznajcie bliżej "Lil Masti", jedną z największych gwiazd federacji High League, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Lil Masti opowiedziała jak wygląda jej życiu łóżkowe! Na jaw wyszły pikantne szczegóły, gwiazda High League nie wstydziła się niczego

Okazuje się, że o ile "Lil Masti" może wydawać się osobą nieugięta, która lubi mieć wszystko pod kontrolą, w sypialni gwiazda High League oddaje inicjatywę swojego partnerowi. - Jestem dobrym parterowcem. Jestem dominująca w parterze – jeśli chodzi o zawodniczkę i sport! Natomiast w łóżku z ukochanym uległa... bardziej uległa - wyznała bez skrępowania "Lil Masti". Kuba Wojewódzki szybko podłapał temat i postanowił zażartować z gwiazdy High League. - Jak ty się zagalopujesz w czasie orgazmu, to go zadusisz – wypalił Wojewódzki, co gwiazda Aniela Bogusz skwitowała tylko dwuznacznym uśmieszkiem.

Joanna Jędrzejczyk pokazała ukochanego! Tajemniczy mężczyzna kipi seksapilem

Sonda
Czy podoba Ci się Lil Masti?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze