Joanna Jędrzejczyk pokazała ukochanego! Tajemniczy mężczyzna kipi seksapilem

2021-09-14 18:23
Joanna Jędrzejczyk z nowym chłopakiem
Autor: VIPPHOTO/EAST NEWS, Tomasz Radzik/Super Express Joanna Jędrzejczyk z nowym chłopakiem

Joanna Jędrzejczyk to najlepsza polska zawodniczka MMA, pierwsza i jak dotąd jedyna, która sięgnęła po pas mistrzowski największej federacji mieszanych sztuk walki na świecie – UFC. Sukcesy sportowe nie przekładały się jednak u niej na szczęście w życiu prywatnym. Po bolesnym rozstaniu z poprzednim partnerem „JJ” długo szukała nowej miłości. Wszystko wskazuje jednak na to, że ją znalazła!

Joanna Jędrzejczyk to prawdziwa gwiazda MMA nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej walka o pas mistrzowski z Weili Zhang w marcu 2020 roku została uznana najlepszą walką roku. Niestety, Polka przegrała i znów musiała odłożyć marzenia o odzyskaniu pasa mistrzowskiego. Na jak długo? Nie wiadomo, bo wciąż nie ma potwierdzonej informacji, kiedy Joanna Jędrzejczyk wróci do klatki. Nieco więcej wiadomo jednak na temat jej życia prywatnego. Przez wiele lat urodzona w Olsztynie zawodniczka spotykała się z piłkarzem Przemysławem Butą, jednak związek ten rozpadł się z powodu zdrady partnera Jędrzejczyk, o czym opowiedziała ona w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”. – Byliśmy razem osiem lat, planowaliśmy wspólne życie, zaręczyliśmy się w 2016 roku. Ale wszystko zaczęło się sypać. Najpierw mówiłam sobie: "Jestem JJ, mogę to znieść, jak cios, dam radę". Ale nie dałam, nie mogłam pójść dalej (...) – opowiadała. Teraz wszystko wskazuje na to, że „JJ” znów odnalazła miłość!

Ksiądz skrzywdził Joannę Jędrzejczyk podczas spowiedzi. Po tym obraziła się na Kościół

Joanna Jędrzejczyk pokazała się z nowym ukochanym. To prawdziwy przystojniak

Joanna Jędrzejczyk wzięła udział w uroczystej premierze sztuki „Victoria True Woman Show” w Teatrze Garnizon Sztuki. Pojawiła się ona na niej wraz ze swoim nowym partnerem. Zawodniczka MMA długo nie mogła pozbierać się po poprzednim, nieudanym związku, jednak nareszcie zdołała przełamać się i zaczęła znów szukać szczęścia. – Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Zajęło mi trochę czasu, by znowu zaufać. I by znowu naprawdę polubić siebie i swoje ciało - mówi „JJ” cytowana przez portal pomponik.pl. Nam z kolei nie pozostaje nic innego, jak życzyć jej szczęścia!

Ewelina Lisowska trafi do FAME MMA? Jeden wpis Wojtka Goli wywołał burzę

Joanna Jędrzejczyk z nowym chłopakiem
Autor: VIPHOTO/EAST NEWS
Sonda
Joanna Jędrzejczyk znów będzie mistrzem UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze