Ewelina Lisowska trafi do FAME MMA? Jeden wpis Wojtka Goli wywołał burzę

2021-09-14 10:59
Wojtek Gola i Ewelina Lisowska
Autor: Instagram Wojtek Gola i Ewelina Lisowska

FAME MMA rozrasta się w niezwykle szybkim tempie, a na występy w tej federacji decydują się coraz większe gwiazdy. Jak się okazuje, świetnymi umiejętnościami dysponuje także Ewelina Lisowska, znana piosenkarka, co zaprezentował na swoim Instagramie Wojtek Gola, jeden z włodarzy FAME MMA. Jego wpis wywołał prawdziwą burzę.

Federacja FAME MMA wyrasta na prawdziwego giganta, który ściąga do siebie nie tylko coraz popularniejszych celebrytów, ale także coraz większe gwiazdy sportów walki. Potwierdza to choćby walka wieczoru na FAME MMA 10, w której z Don Kasjo zmierzył się Normanem Parke, byłym zawodnikiem UFC i KSW. Esencją tych gal wciąż pozostają freak-fighty, w których udział biorą celebryci, youtuberzy i influenserzy. Nie brakuje także osób z branży muzycznej, jednak głównie są to przedstawiciele rapu. Teraz jednak nadzieje fanów na coś nowego rozniecił sam Wojtek Gola, współwłaściciel FAME MMA, który umieścił w sieci nagranie, jak znana piosenkarka, Ewelina Lisowska, chwali się swoimi umiejętnościami walki w stójce. Czy jest szansa, aby pojawiła się ona na FAME MMA? Gola z pewnością życzyłby tego sobie oraz fanom federacji!

Wojtek Gola krzyczał ze strachu! Wszystko nagrały kamery, niebywałe sceny

Wojtek Gola prezentuje umiejętności Eweliny Lisowskiej. Jest szansa na walkę w FAME MMA?

Ewelina Lisowska spotkała się z Wojtkiem Golą na planie programu telewizyjnego „Fort Boyard”, który gościł już kiedyś w polskiej telewizji. Teraz projekt został wznowiony przez platformę Viaplay, która niedawno pojawiła się w Polsce. Współwłaściciel FAME MMA pokazał w swojej relacji na Instagramie, jak Ewelina Lisowska prezentuje się w stójce. Jedno z nagrań Gola opatrzył komentarzem, aby fani piosenkarki namówili ją na występ w FAME MMA. - Przekonajcie Ewelinę Lisowską na waleczkę, bo widać, że to jej żywioł! – napisał współwłaściciel freak-fightowej federacji.

Jacek Murański chce zostać prezydentem Polski! Brutalny komentarz Najmana

Czy jest szansa, aby w najbliższym czasie zobaczyć Ewelinę Lisowską w klatce na FAME MMA? Żadnych konkretów w tej chwili nie ma, jednak umiejętności piosenkarce nie brakuje i kto wie, czy propozycja taka nie byłaby dla niej interesująca?

Wojtek Gola i Ewelina Lisowska
Autor: Instagram Wojtek Gola i Ewelina Lisowska
Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Ewelinę Lisowską w FAME MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze