Jacek Murański chce zostać prezydentem Polski! Brutalny komentarz Najmana

2021-09-13 14:38
Jacek Murański, Marcin Najman
Autor: YouTube / Paweł Dąbrowski Jacek Murański, Marcin Najman

Jacek Murański już niedługo ma zadebiutować w sportach walki. Przez długi czas mówiło się, że „Muran” zmierzy się z Marcinem Najmanem, ale panowie ostatecznie nie dogadali się. Okazuje się jednak, że plany Murańskiego na dalszą karierę są zdecydowanie bardziej ambitne i dotyczą polityki. W wywiadzie dla portalu mma.pl Murański zdradził, że chce zostać prezydentem. Marcin Najman szybko i w ostrych słowach skomentował te informacje.

Jacek Murański to kolejna intrygująca postać, która wchodzi w świat polskiego freakf-fightu. Do tej pory w klatce oglądać mogliśmy Mateusza Murańskiego, syna Jacka, który od maja stoczył aż 4 pojedynki (trzy wygrał, jeden przegrał), ale wszystko wskazuje, że także i ojciec w końcu zadebiutuje w klatce. Do niedawna wydawało się, że Jacek Murański może zadebiutować w walce z Marcinem Najmanem, ale do tego najpewniej nie dojdzie. Teraz zaś Jacek Murański przyjął ofertę od federacji Elite Fighters i, jak sam mówi, ma zawalczyć z zawodnikiem z przeszłością w KSW. Okazuje się jednak, że ambicje Jacka Murańskiego nie zatrzymują się na braniu udziału we freak-fightach, lecz sięgają dużo dalej. 52-letni aktor chce bowiem wejść do polityki, jednak nie marzy o zostaniu szeregowym posłem – chce on najpierw zostać wiceministrem sprawiedliwości, a później prezydentem Polski! Słowa Jacka Murańskiego nie mogły przejść bez echa, a skomentować je postanowił m.in. Marcin Najman.

Marcin Najman nagle PRZERYWA WYWIAD po pytaniu o Jacka Murańskiego: A ch** z nim! [TYLKO U NAS]

Jacek Murański chce zostać prezydentem. Najman nie przebiera w słowach

O swoich planach Jacek Murański postanowił opowiedzieć w wywiadzie z portalem mma.pl. - Moim celem życiowym jest zostanie Wiceministrem Sprawiedliwości w Polsce, to takim celem krótkodystansowym na najbliższe parę lat. Mam do tego predyspozycje (merytoryczne i formalne), żeby być Ministrem Sprawiedliwości trzeba być absolwentem prawa, ja nie chcę być Ministrem a Wiceministrem Sprawiedliwości – tu wystarczy mój tytuł magister nauk politycznych i taki wiceminister nawet był ostatnio w rządzie – powiedział aktor, który stwierdził, że odpowiednie przygotowanie do tej funkcji zapewnia mu również… kilka lat spędzonych w więzieniu (jego zdaniem niesłusznie). To jednak nie koniec jego planów – Mam super przygotowanie praktyczne do pełnienia funkcji Wiceministra Sprawiedliwości, a moim celem dalekosiężnym życiowym jest zostanie Prezydentem Polski – podkreślił Jacek Murański.

Jaruzelska zszokowała Najmana pytaniem! Po nim zaczął szczerze rozprawiać o śmierci

Na te słowa nie mógł nie zareagować Marcin Najman, zaciekły wróg Jacka Murańskiego. – Moi drodzy, ja dzisiaj poważnie. Przeczytałem przed chwilą informację, że Jacek Murański postanowił, że zostanie wiceministrem sprawiedliwości (…), a zakończy swoją karierę polityczną jako prezydent Polski. – zaczął Marcin Najman w materiale na swoim kanale na YouTube – Można byłoby się w tym momencie pośmiać, ale to jest poważna sprawa. To są poważne zaburzenia i ja apeluję do osób, które są przy nim, żeby oddały mu leki, które na pewno przestał brać. To na pewno jest coś poważnego, ponieważ pier***ić takie bzdury, to zdrowy człowiek tego nie będzie robił. (…) Oddajcie Murańskiemu leki, bo on teraz wpadł do tunelu, leci, nie wiadomo gdzie się zatrzyma i oby się w nim nie rozbił. Jacek Murański wiceministrem sprawiedliwości (…) ku*** do czego to doszło – zakończył Marcin Najman. 52-letniemu aktorowi z pewnością się to nie spodoba. Czeka nas kolejny konflikt obu panów?

Sonda
Czy chciałbyś walki Najman vs Murański?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze