Marcin Najman przerywa wywiad po gali MMA-VIP 2

i

Autor: YouTube/ KoloSEum Marcin Najman przerywa wywiad po gali MMA-VIP 2

Marcin Najman nagle PRZERYWA WYWIAD po pytaniu o Jacka Murańskiego: A ch** z nim! [TYLKO U NAS]

2021-06-20 11:38

Marcin Najman coraz lepiej czuje się w roli włodarza i ma za sobą już drugą galę spod szyldu swojej organizacji MMA-VIP. W klatce podczas gali MMA-VIP 2 nie zabrakło dużych nazwisk, jednak wciąż sporą popularnością cieszył się oczywiście "El Testosteron". Jego rozmowa z "Super Expressem" nie trwała jednak zbyt długo, bo po jednym pytań Marcin Najman postanowił przerwać wywiad w dosadny sposób. Zobaczcie co działo się po gali MMA-VIP 2.

Po tym, jak Marcin Najman zakończył sportową karierę na początku 2021 roku, częstochowski pięściarz postanowił pozostać w świecie sportów walki, jednak w zupełnie innej roli. "El Testosteron" postanowił stoczyć swoją ostatnią walkę zorganizowanej przez siebie gali MMA-VIP i szybko jasne stało się, że nie będzie to jedyna wydarzenie pod szyldem tej organizacji. W piątek 18 czerwca doszło bowiem do gali MMA-VIP 2, na której widzowie mogli zobaczyć wiele freak-fightowych pojedynków, w gronie największych gwiazd pojawił się m.in. Krystian Pudzianowski, czy Ryszard Dąbrowski znany jako Szczena, gwiazdor programu "Chłopaki do wzięcia". Niezmiennie dużą popularnością mediów cieszył się również Marcin Najman, jednak jego rozmowa z "Super Expressem" nie trwała zbyt długo. Po pytaniu o Jacka Murańskiego "El Testosteron" postanowił przerwać wywiad w dość zaskakujący sposób. 

Marcin Najman przerywa wywiad po gali MMA-VIP 2 

Jeszcze kilka tygodni temu głośno było o ewentualnej walce Marcina Najmana z Jackiem Murańskim, jednak ostatecznie do tego starcia nie doszło. Fani freak-fightu oraz "El Testosterona" mogli mieć jednak nadzieję, że w ostatecznie tej pojedynek się odbędzie, ale po rozmowie Marcina Najmana z "Super Expressem" szanse na to wydają się jeszcze niższe, niż wcześniej. Po pytaniu o jedną z największych gwiazd Internetu w ostatnich tygodniach, częstochowianin przerwał wywiad słowami "A chu** z nim!". Zobaczcie całą rozmowę z Marcinem Najmanem w naszym materiale wideo.

Krzysztof Włodarczyk ponownie skazany! Sąd nie miał litości! [TYLKO U NAS]

MMA-VIP: wywiad z Marcinem Najman
Sonda
Jacek Murański - Marcin Najman: kto wygrałby walkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze