Krzysztof Włodarczyk ponownie skazany! Sąd nie miał litości! [TYLKO U NAS]

2021-06-18 9:31
Krzysztof Włodarczyk przed Sądem Rejonowym w Płońsku
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Włodarczyk przed Sądem Rejonowym w Płońsku

Nie koniec kłopotów Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej w czwartek ponownie usłyszał wyrok skazujący. Pięściarz, który spędził trzy miesiące za kratami aresztu na warszawskim Służewcu, ponownie był oskarżony o złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Włodarczyk w dniu 11 kwietnia 2019 r. został zatrzymany na drodze krajowej nr 7. Pięściarz usiadł za kierownica nie stosując się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dwie pierwsze rozprawy w Sądzie Rejonowym w Płońsku zostały odroczone. Na trzeciej, w czwartek, "Diablo" usłyszał wyrok.

Kwaśniewski dopiero po latach ujawnił sekret Gołoty. Najpierw strasznie się jąkał, a później padły słowa, o których się nie zapomina

Włodarczyka uznano za winnego zarzucanego mu czynu i wymierzono mu karę dziesięciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym. Ponadto wobec oskarżonego orzeczono środek karny w postaci zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres czterech lat - poinformowała nas Iwona Wisniewska-Bartoszewska, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Płocku.

Wyrok jest nieprawomocny i służy od niego apelacja do Sądu Okręgowego w Płocku.

Arcytrudne zadanie przed Szeremetą. "Robię to dla kasy, by moim dzieciom żyło się lepiej"

Wyrok Sądu Rejonowego w Płońsku
Autor: fot. materiały prasowe Wyrok Sądu Rejonowego w Płońsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze