Na tych starych zdjęciach Mariusz Pudzianowski wygląda jak predator! Nikt o nich nie pamiętał

2021-09-14 15:44
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski to postać, której żadnemu polskiemu kibicowi nie trzeba przedstawiać. Były mistrz świata strongmanów, a obecnie czołowy zawodnik MMA w kraju, dał się poznać jako osoba nieustępliwa i dążąca do wyznaczonych wcześniej celów. Tym razem "Pudzian" postanowił pokazać publicznie zdjęcia sprzed wielu lat, o których rodacy zdążyli już zapomnieć. W oczy rzuca się szczegół, który wyjaśnia jego dominację w kolejnych konkurencjach.

Mariusz Pudzianowski przez wiele lat kariery wyrobił sobie wielką renomę w całej Polsce. Znany jest również w innych krajach. Przygodę z poważnym sportem rozpoczynał od zawodów strongmanów, które dały mu wielką sławę i sprawiły, że stał się niezwykle rozpoznawalny. Pudzianowski wielokrotnie wygrywał zawody najwyższej rangi i uzyskiwał tytuł najsilniejszego człowieka na świecie, ale po ciężkich latach zdecydował się zmienić dyscyplinę. Od dłuższego czasu poświęca się MMA i mimo upływających lat utrzymuje świetną formę. Tym bardziej fanów poruszyło zdjęcie "Pudziana" sprzed wielu lat, na którym wyraźnie widać różnicę między nim a konkurentami.

Gdy zobaczyliśmy, co Karolina Małysz i jej mąż robią podczas podróży poślubnej, oniemieliśmy. Ale poświęcenie!

Mariusz Pudzianowski na starym zdjęciu. Fani mogli go nie pamiętać

Mariusz Pudzianowski haruje na siłowni już od wielu lat. Wspaniałe osiągnięcia i bogata w sukcesy kariera jest więc owocem długich i żmudnych treningów z ciężarami. To jednak nie wszystko, co liczy się w sporcie. Równie ważny jest talent i indywidualne predyspozycje. Na zdjęciu, które ma około 20 lat i pojawiło się na Instagramie "Pudziana", widać wyraźnie, że mistrzostwa strongmanów były dla niego w zasadzie stworzone i już na starcie miał sporą przewagę nad konkurentami do tytułu najsilniejszego mężczyzny globu.

Wyraźnie widać, że Mariusz Pudzianowski różnił się zdecydowanie od rywali. "Pudzian" przerastał niektórych o głowę! Nie trzeba być specjalistą, by wyobrazić sobie, że w wielu konkurencjach polski dominator miał zdecydowanie bardziej uprzywilejowaną pozycję i mógł osiągać lepsze wyniki.

Rozmarzona żona Boruca wspomina najlepszą noc. Wygadała się innej kobiecie i wszystko się wydało

Mariusz Pudzianowski na Instagramie

Jak zawsze przy zdjęciu Mariusza Pudzianowskiego na Instagramie pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. W zasadzie każdy post autorstwa byłego mistrza świata strongmanów spotyka się z ciepłym przyjęciem. Sam "Pudzian" coraz częściej wspomina dawne czasy, publikując zdjęcia sprzed lat. To prawdziwa gratka dla fanów, którzy uwielbiają wracać myślami do złotych czasu sportowca. "Stare czasy Strong Man 1999r lub 2002" - napisał na portalu społecznościowym Pudzianowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze