Rozmarzona żona Boruca wspomina najlepszą noc. Wygadała się innej kobiecie i wszystko się wydało

2021-09-12 19:29
Sara Boruc i Artur Boruc
Autor: Instagram Sara Boruc i Artur Boruc

Sara Boruc uchodzi za jedną z najpiękniejszych partnerek polskich piłkarzy. Żona byłego reprezentanta Polski i obecnego golkipera Legii Warszawa Artura Boruca nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Tym razem jednak wszystko wydało się za sprawą innej kobiety. Okazało się, jak wygląda wymarzona noc Sary Boruc i jest to dość niespodziewane.

Sara Boruc często chwali się swoim życiem prywatnym w Internecie. Jej konto na Instagramie cieszy się wielką popularnością, a żona Artura Boruca wykorzystuje to bardzo często. Portal społecznościowy jest dla niej nie tylko sposobem na reklamowanie różnych marek odzieżowych, lecz także możliwością dzielenia się z fanami przemyśleniami i radami. Czasami zdarza jej się także wyznać swoje upodobania i sekrety. Tym razem było trochę inaczej. Prawda o najlepszej nocy w postrzeganiu Sary Boruc wyszła na jaw przez komentarz, jaki zostawiła pod jednym ze zdjęć Celii Krychowiak - życiowej partnerki pomocnika reprezentacji Polski Grzegorza Krychowiaka.

Najlepsza noc Sary Boruc. Tak właśnie wygląda

Wszystko zaczęło się od zdjęć, jakie w mediach społecznościowych opublikowała właśnie Celia Jaunat. Popularna na całym świecie modelka wrzuciła ujęcia, na których zajmuje centralne miejsce oraz fotkę posiłku. Możemy zobaczyć, że zjawiskowa Celia konsumowała tego dnia perfekcyjnie przyrządzony makaron. "Pasta & basta night" - napisała przy zdjęciach pani Krychowiak. Na komentarz Sary Boruc nie musieliśmy długo czekać i okazało się, że upodobania do perfekcyjnego wieczoru ma podobne.

Wygląda na to, że Sara Boruc uwielbia dobrze zjeść i nie mogła się powstrzymać przed wspomnieniem tego publicznie pod zdjęciem Celii. "Najlepsze noce" - napisała przy fotkach żona piłkarza Legii Warszawa. Doczekała się odpowiedzi. "Jak dotąd" - lakonicznie odpisała partnerka innego zawodowego sportowca.

Sara Boruc o najlepszej nocy
Autor: Instagram Sara Boruc o najlepszej nocy

Sara Boruc Instagram. Ogromna popularność

Sara Boruc stanowi obiekt zainteresowania nie tylko fanów piłki nożnej. Od lat na swoim koncie na Instagramie pokazuje się w kreacjach od najbardziej znanych projektantów. Moda to dla niej sposób na życie i kocha ubierać się zgodnie z obowiązującymi trendami. O jej popularności mogą świadczyć instagramowe statystyki. Ma już ponad 420 tysięcy obserwujących, a liczba stale rośnie. Nic dziwnego, że wyznanie na temat nocy z makaronem również odbiło się głośnym echem na portalu spolecznościowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze