Pudzianowski nie wytrzymał. Zaorał hejtera jednym zdaniem, ale mu pocisnął!

2021-08-19 12:39
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski znany jest z tego, że lubi utrzymywać bliski kontakt z fanami. Zawodnik KSW z dużą regularnością publikuje posty w mediach społecznościowych, gdzie nie boi się wchodzić w interakcję z internautami. Jego riposty często rozśmieszają fanów i podobnie było ostatnim razem, gdy Pudzianowski odpowiedział na pytanie hejtera.

Mariusz Pudzianowski na początku obecnego roku wrócił do klatki MMA po długiej przerwie. Powrót musi zaliczyć do udanych, bo najpierw ekspresowo rozprawił się z Nikolą Milanoviciem, a następnie pokonał doświadczonego Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Kibice z niecierpliwością czekają na kolejny jego pojedynek, ale na razie nie ma informacji na ten temat. Co ciekawe, Pudzianowskiego mogliśmy zobaczyć również w boksie.

Gwiazda KSW wzięła ślub! Piękna Diana wyglądała jak księżna

Pudzianowski zakpił z hejtera. Ta riposta rozbawiła wszystkich

Jeszcze nie tak dawno temu Pudzianowski poinformował, że jest skłonny zmierzyć się z Hafthorem Bjornssonem, znany również jako „Góra” z serialu „Gra o tron”. Miała być to pokazowa walka w boksie właśnie. Okazuje się jednak, że do pojedynku nie dojdzie, o czym Pudzianowski poinformował w mediach społecznościowych. Na przeszkodzie miały stanąć pieniądze.

Wybrańczyk w erotycznej pozie wygina się na łóżku. Szpilka ją dotyka i... pospadacie z krzeseł

- Mariusz za drogi dla organizatora walki bokserskiej z Hafthorem Bjornssonem, więc mogę Wam powiedzieć, że dla KSW i Polsatu to nie fortuna. A w biznesie nie ma sentymentów (pis. oryg. - przyp. red) - napisał Pudzianowski. - Zrób robotę, a za miesiąc-dwa ci zapłacę (mają chłopaki poczucie humoru za miesiąc dwa). Ja mam co robić aż nadto, a na chleb i paliwo do mercedesa mi nie brakuje - zakończył "Pudzian".

W galerii zobaczycie jak mieszka Mariusz Pudzianowski

Tak Pudzianowski rozbawił fanów. Nie było co zbierać po tej odpowiedzi

Fani Pudzianowskiego od razu ruszyli do komentowania całej sytuacji. Jeden z nich postanowił wbić szpilkę zawodnikowi KSW. - Jak masz na paliwo i chleb to po kiego składałeś chęć walki? - czytamy w komentarzu.

Odpowiedź Pudzianowskiego rozbawiła wszystkich. - Bo znudził mi się Mercedes i audi se chce kupić - napisał utytułowany zawodnik. Jego wpis zebrał 11 tysięcy reakcji. Pudzianowski ponownie udowodnił, że kto jak kto, ale akurat on ma świetne poczucie humoru.

Mariusz Pudzianowski
Autor: Facebook/Mariusz Pudzianowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze