Artur Szpilka walczy z depresją

i

Autor: Tomasz Radzik, Super Express Artur Szpilka walczy z depresją

Narzeczona Artura Szpilki ujawniła szokującą prawdę o stanie pięściarza! Kamila Wybrańczyk mówi o depresji

2021-07-16 10:33

Ostatnia walka Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim podczas gali Knockout Boxing Night 15 nie poszła po myśli "Szpili", który zakończył pojedynek lądując na deskach już w pierwszej rundzie. Starcie o pas mistrzowski WBC International w kategorii bridger okazało się jednak przełomowym momentem. Narzeczona pięściarza, Kamila Wybrańczyk ujawniła bowiem, że Szpilka wciąż nie podniósł się po ostatniej porażce dodając, że ten zmaga się z depresją.

Stracie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim na gali KBN 15 na długo przed pierwszym gongiem elektryzowało fanów boksu i sportów walki. "Szpila" stanął bowiem przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego WBC International w kategorii bridger, a atmosferę przed walką podgrzewały kolejne przepychanki słowne pomiędzy zawodnikami. Niestety starcie w Rzeszowie podczas KBN 15 nie potrwało zbyt długo i Artur Szpilka skończył na deskach już w pierwszej rundzie. Wraz z upływem kolejnych tygodni mogło się wydawać, że jeden z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy pozbierał się już pod piątej porażce w swojej karierze, jednak na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty, w tym te dotyczące jego przyszłości, nad którą zastanawiali się fani.

Artur Szpilka walczy z depresją 

Teraz Kamila Wybrańczyk mogła zszokować część internautów, którzy śledzą w mediach społecznościowych to, co dzieje się u Artura Szpilki. Podczas Q&A na swoim profilu na Instagramie, "Kamiszka" postanowiła odpowiedzieć na jedno z pytań, które dotyczyło jej narzeczonego i jego stanu po walce. Jak się okazuje, ze "Szpilą" nie jest obecnie zbyt dobrze. - Czy Artur podniósł się już po walce? - zapytał internauta. - Niestety nie, ale jest coraz lepiej... kocham go najmocniej na świecie i wiem jedno ... podniesie się z tej paskudnej depresji, mocno w to wierzę - odpowiedziała partnerka Artura Szpilki. 

Artur Szpilka szczerze o problemach zdrowotnych. To bardzo niepokojące, poważna sprawa

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk ujawniła zboczone wiadomości

Diablo o Szpilce: Zrobimy to, jeśli ma jaja | Andrzej Kostyra
Kamila Wybrańczyk wyznała prawdę o Arturze Szpilce

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk wyznała prawdę o Arturze Szpilce

Szpilka przygasł po porażce

Artur Szpilka do tej pory zaliczał się do grona sportowców, którzy regularnie publikują treści na swoich profilach w mediach społecznościowych, niejednokrotnie rozśmieszając swoich fanów zabawnymi relacjami lub postami. Po porażce z Łukaszem Róźańskim, narzeczony Kamili Wybrańczyk zniknął na jakiś czas z Instagrama, dodając od tamtej pory jedynie pojedyncze posty. To niestety może potwierdzać słowa "Kamiszki" o tym, że Artur Szpilka nie podniósł się jeszcze po swojej ostatniej walce, która miała miejsce 30. maja i pięściarz potrzebuje jeszcze trochę czasu na to, aby wszystko sobie poukładać. 

Artur Szpilka dotknął intymnej części ciała ukochanej przed tysiącami Polaków. Nie mogła ukryć uśmiechu, mamy zdjęcie

Sonda
Czy Artur Szpilka powinien zakończyć karierę?
Najnowsze