Artur Szpilka

i

Autor: SE Artur Szpilka

Artur Szpilka dorobił się... włosów?! Fanów pięściarza zamurowało, gdy zobaczyli to ZDJĘCIE, prawdziwy hit

2021-07-03 11:23

Artur Szpilka niestety nie zalicza się do grona osób, które zostały hojnie obdarzone włosami przez naturę i trudno znaleźć jakiekolwiek zdjęcie pięściarza, na których miałby on jakąkolwiek czuprynę. Dlatego właśnie ostanie zdjęcie partnerki Szpilki, Kamili Wybrańczyk na Instagramie sprawiło, że fani przeżyli prawdziwy szok myśląc, że pięściarz dorobił się... tupeciku. Wyjaśnienie okazało się jednak o wiele prostsze, co sprawiło, że jego fani nie mogli wytrzymać ze śmiechu.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka od dawna zaliczają się do grona gwiazd, które są niezwykle aktywne w mediach społecznościowych i regularnie publikują na Instagramie nowe posty, budując tym samym więź ze swoimi fanami. Ostatnio profile w mediach społecznościowych zarówno pięściarza, jak i jego narzeczonej zalały zdjęcia z wakacji, na które Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk wybrali się po swoich walkach na KBN 15 oraz FAME MMA. Jedna z fotografii opublikowanych przez partnerkę pięściarza przyciągnęła szczególną uwagę fanów, którzy byli przekonani, że Artur Szpilka postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie i dorobił się... włosów. Rozwiązanie okazało się jednak o wiele prostsze, a internauci, którzy w końcu zobaczyli co znajduje się na zdjęciu nie mogli wytrzymać ze śmiechu. 

Artur Szpilka rozśmieszył fanów do łez

Gwiazda FAME MMA podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym daje swojemu parterowi soczystego buziaka, jednak fani zwrócili uwagę na jej rękę, która znajdowała się nad głową Szpilki. W pierwszej chwili wydawać się mogło, że to... włosy pięściarza. - Myslalem że Artur wlosy ma - napisał jeden z internautów. - W pierwszym momencie myslalam ze to tupecik na głowie haha a potem patrze ręka - stwierdziła fanka Kamili Wybrańczyk dodając wiele emotnikonek płaczących ze śmiechu. 

Artur Szpilka dotknął intymnej części ciała ukochanej przed tysiącami Polaków. Nie mogła ukryć uśmiechu, mamy zdjęcie

Adam Kownacki zdradził co powiedział mu Tyson Fury | Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Artur Szpilka powinien zakończyć karierę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze