Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

i

Autor: SE Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka dotknął intymnej części ciała ukochanej przed tysiącami Polaków. Nie mogła ukryć uśmiechu, mamy zdjęcie

2021-06-29 12:53

Artur Szpilka postanowił zadziwić swoich fanów. Bokser udał się na urlop ze swoją ukochaną - Kamilą Wybrańczyk i odpoczywa po całym roku ćwiczeń. Sportowiec niespodziewanie dał się uchwycić na fotografii w dość intymnej sytuacji. Sportowiec dotknął intymnej części ciała wojowniczki Fame MMA. Zdjęcie zostało opublikowane na mediach społecznościowych Wybrańczyk, a sam post na Instagramie wywołał falę entuzjazmu wśród fanów sportowej pary.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk wyjechali na wakacje i spędzają razem wiele wspaniałych chwil. Sportowa para odpoczywa sobie na greckiej wyspie Rodos i regularnie pokazuje zdjęcia ze swojego pobytu. Na jednej z ostatnich publikacji, gwiazda Fame MMA pokazała zdjęcie, na którym leży na leżaku obok swojego narzeczonego i się do niego przytula. Niespodziewanie, bokser postanowił dotknąć swoją ukochaną po intymnej części ciała.

Robert Lewandowski wystroił się w ciuchy warte samochód! Luksus aż się wylewa

Artur Szpilka dotknął Kamilę Wybrańczyk po intymnej części ciała. Wszystko uwieczniła kamera

Gwiazda Fame MMA przegrała ostatnimi czasy z Martą Linkiewicz w oktagonie i, mimo że nie dostała jeszcze propozycji kontynuacji współpracy z federacją freak-fight, to nie porzuciła sportu i zapowiada, że jeszcze chętnie pojawiłaby się na ringu. W treningach Wybrańczyk pomaga i wspiera Artur Szpilka, który jest obecny na wszystkich starciach swojej ukochanej. Sportowa para postanowiła jednak ostatnimi czasy odpocząć i wyjechała na urlop na grecką wyspę Rodos. Pięściarz i zawodniczka spędzają tam naprawdę udane chwile, które uwieczniane są na mediach społecznościowych. Tym razem, zakochani postanowili zaskoczyć, a sama celebrytka pokazała zdjęcie, na którym bokser dotyka ją w intymną część ciała.

Anna Lewandowska udała się do łóżka i zrobiła to przy dzieciach. Można tylko pozazdrościć, pokazała ZDJĘCIE

Wilfredo Leon: Zagrałem słabiej, to się więcej nie powtórzy

Zdjęcie sportowej pary wywołało wielkie emocje

Fotografia, na której pięściarz uwieczniony jest obok swojej ukochanej, bardzo szybko stało się prawdziwym hitem internetu. Jak na razie, publikację na Instagramie polubiło 15 tysięcy użytkowników, a pod zdjęciem posypała się masa pozytywnych komentarzy. Zdaniem fanów, para idealnie do siebie pasuje, a ich wspólne zdjęcie tylko to udowadnia.

- Ale wy się dobraliście - napisała jedna z fanek wojowniczki Fame MMA na Instagramie.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze