Za 2 tysiące chcieli WYLIZAĆ buty i wąchać skarpetki narzeczonej Szpilki. Kamila Wybrańczyk ujawniła ZBOCZONE wiadomości

2021-06-24 11:57
Kamila Wybrańczyk ujawniła zboczone wiadomości
Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk ujawniła zboczone wiadomości

Po ostatnich miesiącach pełnych treningów i wyrzeczeń, Artur Szpilka oraz Kamila Wybrańczyk wybrali się na zasłużone wakacje, które narzeczona pięściarza i gwiazda FAME MMA relacjonuje na swoim Instagramie. "Kamiszka" podzieliła się w sieci jednym ze zdjęć, na którym znajduje się wraz z partnerką Łukasz "Jurasa" Jurkowskiego, jednak po opublikowaniu fotografii otrzymała zboczone wiadomości od internauty, które zdecydowała się ujawnić.

Fani Kamili Wybrańczyk oraz Artura Szpilki doskonale wiedzą, że para lubi dzielić się faktami ze swojego życia w mediach społecznościowych i często publikuje w sieci posty związane z tym, co na co dzień dzieje się w domu pięściarza i gwiazdy FAME MMA. "Kamiszka" często publikuje na swoim Instagramie również bardziej odważne zdjęcia, które niejednokrotnie rozpalały jej fanów. Tym razem Kamila Wybrańczyk postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym znajduje się wraz z partnerką Łukasz "Jurasa" Jurkowskiego, z która gwiazda FAME MMA spędza wakacje w Grecji. Fotografia narzeczonej Szpilki szybko spodobała się internautom, jednak niektórym aż za bardzo. "Kamiszka" niedługo później zdecydowała się ujawnić zboczone wiadomości, które otrzymała od jednego z użytkowników Instagrama. Internauta poszedł po bandzie i wystosował niecodzienną propozycję partnerce pięściarza. Zobaczcie o co dokładnie zapytał fan Kamili Wybrańczyk, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Narzeczona Artura Szpilki otrzymała zboczone wiadomości

"Kamiszka" ma grono swoich wiernych fanów, o czym niejednokrotnie mieliśmy okazję się przekonać pod jej kolejnymi postami na Instagramie. Jak się jednak okazuje, są również osoby, które byłyby w stanie zrobić dla narzeczonej Artura Szpilki o wiele więcej. Jednemu z internautów wystarczyło jedno zdjęcie gwiazdy FAME MMA z wakacji, aby złożyć "Kamiszce" niecodzienną propozycję. Takiej oferty Kamila Wybrańczyk na pewno nie spodziewała się zobaczyć na swoim Instagramie.  

Reprezentacja Polski po Euro 2020: Piją na plaży. Policja na miejscu. Jest afera. ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze