Reprezentacja po Euro 2020: Piją na plaży. Policja na miejscu. Jest afera. ZDJĘCIA

i

Autor: PAPARA26 Reprezentacja po Euro 2020: Piją na plaży. Policja na miejscu. Jest afera. ZDJĘCIA

Reprezentacja Polski po Euro 2020: Piją na plaży. Policja na miejscu. Jest afera. ZDJĘCIA

2021-06-24 10:57

Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją w Petersburgu i po zajęciu ostatniego miejsca w grupie i odpadła z Euro 2020. Po meczu ze Szwecją Polacy od razu wrócili do Sopotu, jednak zamiast do łóżek, postanowili wybrać się na plażę, gdzie rozbawieni spędzili kilka godzin, siedząc do bladego świtu i pijąc. Na miejscu zjawiła się nawet policja. Wszystko widać na zdjęciach. W kraju rozkręca się afera związana z pomysłami na zmianę trenera Reprezentacji Polski.

Kibice reprezentacji Polski oraz piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę zdecydowanie nie tak wyobrażali sobie ostatni mecz fazy grupowej Euro 2020, po którym jak się okazało, Biało-czerwoni zakończyli swoją przygodę na tegorocznych mistrzostwach Europy. Po porażce 2:3 z kadrą "Trzech Koron" na Gazprom Arenie w Petersburgu, piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę natychmiast wrócili do swojej bazy w Sopocie, jednak zamiast do łóżek, postanowili się wybrać na plażę. Pilnowani przez policjantów Polacy spędzili tam kilka godzin, bawiąc się do bladego świtu. Zobaczcie jak z porażką na Euro 2020 poradzili sobie piłkarze reprezentacji Polski, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Po porażce piłkarze poszli na plażę

Wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego w meczu Polska - Szwecja w Petersburgu, umarły nadzieję kibiców i zawodników reprezentacji Polski na awans do 1/8 finału tegorocznych mistrzostw Europy, a tym samym zakończyło się zgrupowanie Biało-czerwonych, które trwało przez ostatni miesiąc. Piłkarze postanowili spędzić ostatnią noc wspólnie, wybierając się nad ranem na plażę, gdzie pilnowani przez policję mogli porozmawiać o wszystkim, co wydarzyło się podczas ostatnich tygodni, popijając przy tym napoje. Uśmiechniętych piłkarzy oraz ich wspólny wypad nad morze uwiecznili czujni paparazzi. 

Wymowny apel Tomaszewskiego do Sousy. Bońka w to nie mieszał, ale wyraził się jasno

Sonda
Co powinien osiągnąć z kadrą Paulo Sousa, zarabiając takie pieniądze?
Kadra wróciła do Sopotu. Piłkarze siedzieli na plaży do białego rana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze