Półnagi Popek robi to nad koszem! Zero wstydu, mnóstwo płynów

2021-09-23 18:57
Popek
Autor: Instagram/ popek_oficjalnie Popek

W ostatnim czasie Popek mógł mocno zaskoczyć swoich fanów, decydując się na zmianę swojego stylu życia i postawienie na sport. Gwiazdor FAME MMA wylewa na treningach siódme poty nie tylko po to, aby być w jak najlepszej formie na kolejną walkę, ale również po to, aby zdrowo żyć. Swoją ostatnią relacją na Instagramie Popek mógł jednak zaskoczyć wielu fanów.

Federacja FAME MMA ma w swoich szeregach wiele gwiazd wielkiego kalibru i bez wątpienia do ich grona zalicza się również Popek. Raper stawiał swoje pierwsze kroki w świecie sportów walki w federacji KSW, a od samego początku swojej przygody w FAME MMA może się pochwalić statusem jednej z największych gwiazd, występując w walkach wieczoru. W ostatnim czasie Popek przeszedł jednak potężną zmianę. Oprócz swojego wyglądu, raper postanowił zmienić również swój styl życia, o czym bezustannie przypomina w kolejnych postach w mediach społecznościowych. Gwiazda FAME MMA wylewa na siłowni siódme poty i to dosłownie, aby być w jak najlepszej formie i cieszyć się życiem człowieka wolnego od nałogów, który robi coś ze swoim ciałem.

Artur Szpilka szczerze o rewanżu z Łukaszem Różańskim! Padła jasna deklaracja

Ostatni post Popka mógł jednak zaskoczyć dużą część jego fanów. Internauci, którzy śledzą profile gwiazdy FAME MMA w mediach społecznościowych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Popek nie gryzie się w język i zawsze kładzie kawę na ławę. Jak się okazuje, taki charakter pokazuje również na treningach, co doskonale widać na jego ostatniej relacji z siłowni. 

Co za kompromitacja! Wstydliwe wideo z McGregorem wyciekło do sieci. Śmiechom nie było końca 

Sprawdźcie, jakim majątkiem może pochwalić się Popek, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Popek postanowił pochwalić się swoim fanom jak ciężki trening odbył tego dnia. Po zejściu z bieżni, jak gdyby nigdy nic, przemaszerował do kosza na śmieci i ściągnął koszulkę. Później postanowił wycisnąć ubranie, z którego wylała się spora ilość potu. - Coś Wam pokażę... trening, jaki dzisiaj zaje*****, to jest po prostu koniec. Rosół z Popka! - wypalił do kamery gwiazdor FAME MMA. 

Andrzej Gołota poddał się morderczym wysiłkom. Reakcja mówi wszystko. Co na to młodzi?

Popek po treningu nad koszem
Autor: Instagram/ popek_oficjalnie screen Popek po treningu nad koszem

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze