DRAMATYCZNA kontuzja Popka! Ogromna katastrofa, nie zawalczy na FAME MMA 9

2021-03-02 7:21
Boxdel i Popek Monster
Autor: Instagram/boxdel Boxdel i Popek Monster

Dramatyczne wiadomości pojawiły się w poniedziałkowy wieczór! Już w sobotę podczas gali FAME MMA 9 miało dojść do pojedynku Kizo z Popkiem. Ten drugi zapowiadał życiową formę i zasadzał się na pojedynek o mistrzowski pas w wadze ciężkiej. Jak poinformował portal MMA.pl, Popek doznał kontuzji. Uraz jest na tyle poważny, że wykluczył go z występu w walce wieczoru. FAME MMA rozpoczęło wyścig z czasem. Czy kontuzja Popka pokrzyżuje plany? Trwają poszukiwania rywala dla Kizo!

To miał być największy hit sobotniej gali FAME MMA! 6 marca w Łodzi Popek miał zmierzyć się z Kizo w walce wieczoru. Zwycięstwo faworyzowanego rapera miało dać mu szansę walki o mistrzowski pas w królewskiej kategorii wagowej z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem! Teraz wiemy, że pojedynek będzie trzeba jednak odwlec w czasie. Wszystko przez dramatyczny uraz, którego Popek doznał w ostatnim tygodniu przed starciem. To prawdziwa katastrofa dla FAME MMA!

Don Kasjo OSTRO podsumował Normana Parke'a przed FAME MMA 10: Wydał na siebie WYROK ŚMIERCI [TYLKO U NAS]

- Najpierw "Bestia", potem Norman Parke - zapowiadał z uśmiechem Popek podczas rozmowy z "Super Expressem". Niestety, jak informuje portal MMA.pl, kontuzja Popka jest bardzo poważna i mocno komplikuje jego plany w FAME MMA. Popularny "Król Albanii" ma złamaną rękę z przemieszczeniem. Organizatorzy robią wszystko, by znaleźć przeciwnika dla Kizo i uratować main event. Chętnych nie brakuje!

Co ciekawe, wolę walki wyraził były mistrz KSW, Norman Parke! Chęć podjęcia pojedynku bez zważania na kategorię wagową wyraził także Amadeusz Ferrari, a mistrzowie FAME MMA, bracia Marcin i Dawid Malczyńscy zaproponowali debiut... Nitrozyniaka!

Artur Szpilka PRZERYWA wywiad z Kamilą Wybrańczyk przed FAME MMA 9!

To wielka strata przed sobotnią galą. Z pewnością w najbliższych godzinach przekonamy się, kto zmierzy się z Kizo w walce wieczoru FAME MMA 9. Gala FAME MMA 9 w systemie PPV już w sobotę 6 marca.

POPEK przed FAME MMA 9: Najpierw BESTIA, później NORMAN PARKE! [Koloseum]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze