Wiadomo już jak po wielkiej metamorfozie wygląda Popek. Zobaczyliśmy go półnago i do teraz zbieramy szczęki z podłogi!

2021-09-17 18:28
Popek
Autor: Instagram Popek

Popek po raz kolejny zaskoczył fanów na Instagramie. Pokazał zdjęcie, jak wygląda po pełnej metamorfozie. Jeden z najpopularniejszych muzyków i wojowników MMA w kraju od jakiegoś czasu zmienił się nie do poznania, ale niewielu podejrzewało, że zaszła u niego aż taka zmiana. Na zdjęciu widać wszystko dokładnie i trzeba przyznać, że całość robi wrażenie!

Popek znowu zaszokował fanów na Instagramie. Przez lata czołowy polski muzyk, a obecnie także zawodnik MMA w federacji FAME MMA, słynął raczej z hulaszczego trybu życia. Nie stronił od napojów wyskokowych i niekoniecznie zdrowego jedzenia. Teraz zmieniło się bardzo dużo. Popek postawił na sport i widać, że jego ciało jest mu za to wdzięczne. Jednak postura to niejedyne, co zmieniło się w ostatnim czasie u idola młodzieży znad Wisły. Niedawno Popek postanowił zmienić także... kolor włosów. Nie wszyscy się do tego przyzwyczaili, ale na fotkach widać, że sam zainteresowany jest bardzo ukontentowany nowym image'em.

Linkiewicz zmieszana z błotem. Fanka była bezlitosna, "Wyglądasz jak czyjś stary"

Popek po wielkiej metamorfozie. Wszystko widać na półnagim zdjęciu

Popek wykorzystuje często swoje zasięgi w mediach społecznościowych. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 800 tysięcy osób i nie jest tajemnicą, że należy do czołówki w Polsce pod tym względem. Muzyk i sportowiec cieszy się popularnością, a jego ostatnie zdjęcia docierają do setek tysięcy internautów. Obserwujący chętnie komentują zdjęcia, na których Popek ma blond włosy. To zmiana, która zaszła niedawno. Od dłuższego czasu dochodzi jednak u niego u większej zmiany wyglądu.

Po ciężkiej kontuzji ręki nie ma już śladu i Popek postawił wszystko na sportowy tryb życia. Ciężko trenuje i przestrzega diety, co przynosi efekty. Na zdjęciu bez koszulki widać dokładnie, że jego budowa jest już wyjątkowo atletyczna. "Jaki dzik" - komentarzy w tym stylu, wyrażających pełen podziw, była cała masa.

Adam i Izabela Małysz zostaną dziadkami?! Żona skoczka wygadała się publicznie, wiemy co powiedziała Karolina Małysz

Nowa oferta dla Popka. Czy zostanie trenerem?

Popek dostał przy okazji propozycję od jednego z fanów. Domagał się on, by wojownik MMA wykorzystał swoje zasięgi do krzewienia sportowego trybu życia i trafiał do mentalności innych. Być może wkrótce Popek zacznie serię motywacyjnych treningów, które pomogą innym w zmienianiu życiowych przyzwyczajeń. "Popuś może jakieś filmy motywacyjne z siłowni jak z czasów Anglii?" - zapytał kibic. "Racja" - dodał inny, pokazując zainteresowanie takimi materiałami.

Sonda
Czy lubisz Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze