Linkiewicz zmieszana z błotem. Fanka była bezlitosna, "Wyglądasz jak czyjś stary"

2021-09-15 15:48
Marta Linkiewicz
Autor: Instagram/ linkimaster Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz została zmieszana z błotem. Popularna zawodniczka federacji Fame MMA została obrażona przez swoich fanów pod najnowszą publikacją na portalu społecznościowym Instagram. Tak dużych oszerstw nie można było się spodziewać, szczególnie że najnowsza fotografia Linkimaster daleka jest od charakterystycznego dla niej, kontrowersyjnego stylu.

Marta Linkiewicz została zwyzywana przez fanów pod najnowszą publikacją na mediach społecznościowych. Gwiazda FAME MMA, która do tej pory szokowała i pokazywała dość odważne zdjęcia na portalu społecznościowym Instagram, tym razem pokazała, jak biega, ćwiczy i dba o sylwetkę. Co dziwne, właśnie takie ujęcia wywołały wśród obserwujących bardzo negatywne emocje. Fani zwyzywali celebrytkę, a jedna z obserwujących posunęła się do stwierdzenia, że wojowniczka federacji freak-fight wygląda jak "czyjś stary".

Lewandowski nie ma wątpliwości. Szczere wyznanie o końcu kariery, wielu może zapłakać

Marta Linkiewicz zwyzywana przez fanów. Wszystko przez najnowszą publikację

O ile dotychczasowe publikacje Linkiewicz na mediach społecznościowych były kontrowersyjne i pokazywały celebrytkę z dość intymnej strony, o tyle ostatnio sama gwiazda Fame MMA postanowiła się uspokoić i coraz częściej zamieszczała zdjęcia z treningów. To widocznie nie spodobało się fanom, którzy zaczęli wyzywać celebrytkę. Pod jej najnowszym zdjęciem, na Linkimaster spadła prawdziwa lawina hejtu. Chyba nawet sama Linkiewicz nie mogła się spodziewać tak negatywnego przyjęcia.

Aby zobaczyć wyjątkowo gorące zdjęcia Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Lil Masti powiedziała o tym, jak uprawia seks! Nie wstydziła się niczego, publiczne wyznanie

Marta Linkiewicz zmieszana z błotem. Fanom nie spodobało się zdjęcie

Czytając komentarze pod najnowszą publikacją Linkiewicz, widzimy, z jak dużym hejtem musi się zmierzyć. Nie brakuje wulgaryzmów i wyjątkowo niestosownych porównań.

- Wyglądasz jak czyjś stary - napisała jedna z fanek Marty Linkiewicz.

-  Prędzej jak 40-stka po przejściach - odpisała inna z obserwatorek profilu Marty Linkiewicz na mediach społecznościowych.

Marta Linkiewicz
Autor: instagram.com/linkimaster
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze