Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Lewandowski nie ma wątpliwości. Szczere wyznanie o końcu kariery, wielu może zapłakać

2021-09-15 12:14

Robert Lewandowski nie zatrzymuje się nawet na moment. Kapitan reprezentacji Polski strzela bramkę za bramką i nawet magia Camp Nou go nie powstrzymała. Można odnieść wrażenie, że Lewandowski z roku na rok jest coraz lepszy i coraz bardziej skuteczny. Dlatego wielu kibiców ma nadzieję, że Polak karierę będzie kontynuował jeszcze wiele lat. Sam Lewandowski niedawno zabrał głos na ten temat.

Robertowi Lewandowskiemu nie robi różnicy, czy gra z RB Lipsk, VfL Wolfsburg, czy FC Barcelona. Jego seria strzelecka jest niesamowita i nic nie wskazuje na to, aby miał się zatrzymać. Podczas pierwszego meczu Ligi Mistrzów w obecnym sezonie na Camp Nou również dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i ponownie znalazł się na ustach całego świata.

Robert Lewandowski zmiażdżył konkurencję! Statystyki mówią wszystko, Ronaldo i Messi mogą się schować

To wtedy Lewandowski skończy karierę? Ważne słowa Polaka

Jedyną "złą" informacją związaną z Lewandowskim jest to, że napastnik ma 33 lata i jego kariera powoli zbliża się do końca. Na szczęście "piłkarskie życie" systematycznie się wydłuża i najlepsi zawodnicy na świecie potrafią grać naprawdę długie lata. Podobne plany ma kapitan reprezentacji Polski, o czym opowiedział w rozmowie ze "Sport Bildem".

Justyna Żyła wylizana przed pracą przez swoją miłość. Nie mogła ukryć uśmiechu

- Tego lata miałem najlepsze wyniki w karierze. Jeśli rok temu miałem 27 lat, to teraz mam albo 25, albo 26. Moje statystyki są lepsze, niż kiedykolwiek wcześniej. 33 lata to jest tylko liczba i nie pokazuje, ile naprawdę mam lat - powiedział Lewandowski. Dodał również, kiedy będzie zastanawiał nad zakończeniem kariery.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców Ligi Mistrzów?

Ważne słowa Lewandowskiego. Zdradził kiedy zastanowi się nad przyszłością

- Jestem pewien, że będę mógł grać jeszcze przez co najmniej cztery lata - wyjawił najlepszy napastnik na świecie. Moment, w którym Lewandowski może zacząć zastanawiać się nad kontynuowaniem kariery, będzie bardzo ciężki. A gdy zdecyduje się na ten krok, na pewno wielu uroni łzę.

- Potem chcę zobaczyć, jak się czuję i zadecyduję, jak długo potrwa moja kariera - podsumował. Na pewno zdecydowana część fanów liczy na to, że Lewandowski nie odwiesi butów na kołek jeszcze przez wiele lat.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze