Justyna Żyła wylizana przed pracą przez swoją miłość. Nie mogła ukryć uśmiechu

2021-09-15 11:38
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła pochwaliła się niezwykle uroczą fotografią na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka, znana z małżeństwa z Piotrem Żyłą i ze swojego udziału w "Tańcu z Gwiazdami" od pewnego czasu pracuje jako cukiernik. Tuż przed wyjściem do pracy, gwiazda została oblizana przez swoją miłość i nie mogła ukryć uśmiechu.

Justyna Żyła jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskiego show-biznesu i sportu. Gwiazda nie raz szokowała wyznaniami na temat swojego życia prywatnego, ujawniając m.in. szczegóły małżeństwa z reprezentantem Polski w skokach narciarskich - Piotrem Żyłą, a także publikowała bardzo gorące zdjęcia swojego ciała. Tym razem, celebrytka została oblizana przez swoją miłość i nie mogła się powstrzymać przed ukryciem uśmiechu.

Żona Wilfredo Leona zdradziła jego tajemnicę. To jest jego największy problem

Justyna Żyła zadziwia na mediach społecznościowych. Już nie raz szokowała fanów

Kariera Justyny Żyły na mediach społecznościowych od samego początku budzi wielkie emocje wśród fanów. Gwiazda wszczynała kłótnie z byłym mężem i prowokowała odważnymi zdjęciami. Od pewnego czasu gwiazda stonowała jednak swoje wypowiedzi i pochwaliła się, że poszła do pracy w cukierni. Na zdjęciach celebrytki bardzo często pojawia się ostatnimi czasy jej ukochany piesek - Gustaw, który przez samą celebrytkę nazywany jest "miłością". Tym razem, była żona skoczka narciarskiego pokazała, jak jej ulubieniec ją oblizuje.

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW! Mamy potwierdzenie

Aby zobaczyć zdjęcia Justyny Żyły z Gustawem, przejdź do galerii poniżej.

Justyna Żyła oblizana przez Gustawa. Piesek i jego pani nie mogli ukryć radości

Na najnowszej publikacji, Justyna Żyła pochwaliła się, że zabiera pieska do pracy w cukierni. Zwierzak i jego pani nie ukrywali z tego powodu wielkiej radości.

- Gustaw postanowił iść ze mną do pracy - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Jak widać na publikacji, piesek jest bardzo zżyty z Żyłą i oboje darzą się niebagatelnie dużym uczuciem.

Justyna Żyła
Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze