Żona Wilfredo Leona zdradziła jego tajemnicę. To jest jego największy problem

2021-09-15 10:30
Wilfredo Leon, reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon z kolegami z reprezentacji

Wilfredo Leon jest niekwestionowaną gwiazdą reprezentacji Polski i był jednym z autorów wczorajszego triumfu nad kadrą Rosji w mistrzostwach Europy. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale Kubańczyk z polskim paszportem zmaga się z pewnymi problemami. O wszystkim powiedziała jego żona - Małgorzata, w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Wilfredo Leon to bez wątpienia jeden z najlepszych siatkarzy na świecie. Zawodnik stanowi o sile drużyny Vitala Heynena, która bez większych problemów rozbiła Rosjan w ćwierćfinale mistrzostw Europy. Okazuje się, że zawodnik Sir Safety Perugia zmaga się z pewnym problemem, o którym powiedziała jego ukochona - Małgorzata. Cała prawda wyszła przy okazji wywiadu żony gracza z "Gazetą Krakowską" z 2017 roku.

Paweł Zatorski stracił słuch po meczu Polska – Rosja

Wilfredo Leon zmaga się z pewnym problemem. Żona gracza wyjawiła tajemnicę

W trakcie rozmowy z "Gazetą Krakowską", pani Małgorzata Leon wyznała, że jej mąż zmaga się z pewnymi problemami językowymi, które uniemożliwiają mu płynne porozumiewania się w języku polskim. Jak sama powiedziała, chodzi głównie o wymowę co poniektórych słów.

- Ogólnie z wymową - nie jest to dla niego łatwe. Polskie głoski, zwłaszcza te "szeleszczące", są trudne dla osoby, która ich w swoim języku nie ma. Łamie sobie język przy niektórych słowach, ale wierzę, że wkrótce będzie mógł mówić jak przeciętny Polak, który mieszka w tym kraju od urodzenia. - mówiła Małgorzata Leon na łamach "Gazety Krakowskiej".

Fani Bartosza Kurka musieli być w szoku, gdy to zobaczyli! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Żona Leona uwielbia siatkówkę

Małgorzata Leon w wywiadzie z "Gazetą Krakowską" wyznała, że uwielbia siatkówkę i z wielkim zaangażowaniem śledzi spotkania swojego ukochanego.

- Ja uwielbiam siatkówkę. Z tym że mam teraz do niej bardziej emocjonalne podejście i muszę kibicować mężowi. Serce mi dyktuje, że nikt inny nie może wygrywać. Miałam sympatie klubowe w Polsce, ale kiedy mąż gra przeciwko tym zespołom, to nie mam wątpliwości, komu kibicować. Zawsze jest to Wilfredo. - mówiła Małgorzata Leon.

Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze