NIEWIARYGODNA historia. Nie ma jednej ręki i wygrywa w ringu! To syn piłkarza Chelsea

2021-02-22 10:22 RaMa
Jake Peacock
Autor: fot. facebook.com/jakepeacock93 Jake Peacock

Nie użala się nad swoim losem, a brak jednej ręki uważa za największy atut. Jake Peacock, bo to o nim mowa, to syn byłego znakomitego napastnika Newcastle i Chelsea. Od kilkunastu miesięcy jest zawodowym wojownikiem Muay Thai.

- Rodzicie mieli tylko jedno badanie USG. Leżałem na boku, więc nawet nie wiedzieli, że urodzę się z jedną w pełni zdrową ręką. Dla wszystkich to była niespodzianka - przyznał Peacock cytowany przez stronę UFC.

Padł jak rażony piorunem! Wojna w ringu! NOKAUT ROKU?! [WIDEO]

Syn Gavina Peacocka, który dla Newcastle i Chelsea strzelił w sumie 52 gole, a obecnie jest pastorem, urodził się z prawą ręką kończącą się tuż za łokciem.

- Nigdy nie było sytuacji, bym popatrzył na prawe ramię i przyznał, że czegoś nie będę w stanie zrobić. Od małego rodzice zadbali o to, bym miał takie same dzieciństwo jak inni. Uprawiałem gimnastykę, koszykówkę, pływanie, futbol amerykański, krykiet i baseball - zdradził.

Czegoś takiego w UFC jeszcze NIE BYŁO! Zawodnik czekał na rywala, a ten… nie przyszedł!

Na co dzień prowadzi swoją własną siłownię, ale przede wszystkim żyje z zawodowego uprawiania Muay Thai. - Chcę być efektowny w ringu i dać promotorom oraz kibicom to, czego chcą. Mój bilans to cztery walki i cztery wygrane przed czasem. Lubię efektowne nokauty - kopnięcia w głowę, uderzenia kolanem, to co sprawia, że tak kochamy sporty walki.

Legenda sportu kupiła 5-tygodniowemu wnukowi KOSMICZNIE drogi zegarek

Peacock nie ukrywa, że nie będąc do końca sprawnym musi szukać przewagi nad rywalami na innych płaszczyznach.

- Ja muszę w stu procentach polegać na taktyce i strategii. I to mi się udaje. Jak już rozgryzę rywala, to potem umiejętną pracą nóg się do niego zbliżam i kończę walki. Do tego pewność siebie. Bez tego nie ma nic. Jeśli nawet masz dwie nogi i dwie ręce, masz talent i ciężko pracujesz, ale wychodząc na ring nie wierzysz w siebie, to nie masz żadnych szans na sukces. Ja w siebie wierzę, będę mistrzem, zobaczycie - kończy Peacock.

Diablo Włodarczyk kompletnie ZAŁAMANY. Sąd był dla niego BEZWZGLĘDNY [TYLKO U NAS]

Najnowsze