Padł jak rażony piorunem! Wojna w ringu! NOKAUT ROKU?! [WIDEO]

2021-02-21 9:51 RaMa
Oscar Valdez
Autor: fot. twitter.com/trboxing Oscar Valdez

Za takie walki kibice kochają boks. Meksykanin Oscar Valdez po kapitalnym pojedynku znokautował rodaka Miguela Berchelta, odbierając mu pas mistrza świata federacji WBC w wadze superpiórkowej. To będzie mocny kandydat do nokautu roku!

Tytułu bronił Berchelt, ale to Valdez od początku walki był stroną przeważającą. W 4. rundzie Berchelt był liczony pierwszy raz i choć później miał swoje momenty, to ciężki nokaut wisiał w powietrzu. Po raz drugi z deskami zapoznał się w 9. rundzie, ale w 10., po fantastycznym lewym sierpowym, było po wszystkim.

Czegoś takiego w UFC jeszcze NIE BYŁO! Zawodnik czekał na rywala, a ten… nie przyszedł!

Berchelt padł jak rażony pierunem, sędzie nawet nie zaczął liczyć. Młodszy z Meksykanów po walce wylądował w szpitalu, ale na szczęście szczegółowe badania (w tym tomografia komputerowa głowy) nie wykazały nic niepokojącego.

- Nie ma nic lepszego w życiu od udowodnienia ludziom, że się mylili. Mam listę osób, które we mnie zwątpiły. Moi idole we mnie wątpili. Analitycy boksu we mnie wątpili. Wszyscy mówili, że Berchelt mnie znokautuje. Nigdy nikomu nie pozwalajcie, by mówił wam co możecie, a czego nie - przyznał Valdez po wygranej.

Mateusz Rębecki ZNOWU TO ZROBIŁ. Jose Barrios ZAORANY w pierwszej rundzie. "Chińczyk" po raz kolejny OBRONIŁ mistrzowski pas

Najnowsze