OBŁĘDNIE SEKSOWNA Brodnicka porwana przez Chucka Norrisa i Rambo! [GORĄCE WIDEO]

2019-08-16 18:41 FAN
Ewa Brodnicka w zwiastunie Fighters
Autor: Facebook/FightersMagazynSportowWalki Ewa Brodnicka w zwiastunie "Fighters"

Ewa Brodnicka, jak mało która polska sportsmenka potrafi zrobić wokół siebie zamieszanie. Aktualna mistrzyni świata WBO w wadze superpiórkowej wzięła udział w nietypowym nagraniu, będącym zapowiedzią prowadzonego przez nią programu internetowego. Wideo z gwiazdorską obsadą i eksponującą swoje wdzięki pięściarką robi furorę w Internecie!

Ewa Brodnicka po raz kolejny udowodniła, że równie dobrze co w ringu, radzi sobie przed kamerą. Piękna pięściarka zagrała właśnie jedną z głównych ról w niemal 18-minutowym trailerze magazynu „Fighters”, emitowanego na stronie www.sporty-walki.org (jest jego współprowadzącą). Akcja filmu rozpoczyna się w Wenecji, gdzie urzęduje groźny włoski gangster „El Macho” (w tej roli zagrał Marco Beniamino Brioschi – menedżer Brodnickiej), który zlecił porwanie Ewy.

Zleceniobiorcami zostali „Rambo” (Mariusz Konfiszer, fotograf na galach grupy Tymex) i „Chuck Norris” (Jacek Pieniążek), którzy zakradli się do hotelu Marriott w Warszawie, gdzie przebywała Ewa. Sceny z apartamentu prezydenckiego, w którym Brodnicka szykuje się do poprowadzenia kolejnego magazynu „Fighters”, mogą pobudzać wyobraźnię męskiej części odbiorców…

Przy biernej postawie ochroniarza (Krzysztof Włodarczyk) zagadanego przez kelnera (Rafał Jackiewicz) Ewa zostaje uprowadzona przez „Chucka” i „Rambo”, a następnie przewieziona na dach hotelu Marriott. Ostatecznie, dzięki pomocy „Mario” (Mariusz Paszkiel – dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Marriott) i „Mario” (Mariusz Serafin – redaktor bokser.org i pomysłodawca projektu) udaje jej się wyswobodzić z rąk porywaczy.

Nagranie autorstwa „Project Madness” ukazało się wczoraj na fanpage’u magazynu Fighters. – Przy nagrywaniu zapowiedzi magazynu bawiłam się świetnie, choć wszystkich nas kosztowało to bardzo dużo pracy. Najwięcej Mariusza Serafina, który to wszystko wymyślił i zmontował. Chcieliśmy w innowacyjny sposób zapowiedzieć nasz magazyn i mam nadzieję, że film przypadnie do gustu kibicom – powiedziała „Super Expressowi” Brodnicka.

W nagraniu wystąpili także m.in.: Jarosław Jakimowicz, Krzysztof Kraśnicki (wydział boksu zawodowego PZB, oscarowa rola „Inspektora Gadżeta”), Mariusz Grabowski (promotor Brodnickiej), trener Gus Curren oraz pięściarze: Robert Parzęczewski i Marcin Siwy.