Gorące zdjęcia pięściarki

Skąpy strój seksownej pięściarki przebił pomysły Ewy Brodnickiej! Elle Brooke w bieliźnie w zebrę

2023-01-13 20:40

Elle Brooke wraca do ringu podczas gali influencerów. W londyńskiej arenie gwiazda portalu OnlyFans spróbuje zapisać na swoim koncie drugą wygraną. Przedtem zaskoczyła efektownym strojem na ceremonii ważenia. Ubrana w bieliznę we wzorek zebry przykuła uwagę całego internetu. Czy równie dobrze zaprezentuje się podczas gali KSI - FAZE Temper w Wembley OVO Arena?

Nie tylko w Polsce, ale także i w innych krajach freak-fighty potrafią wzbudzać duże emocje. W Wielkiej Brytanii znów dojdzie do emocjonującego wydarzenia z udziałem celebrytów i YouTuberów. W londyńskiej Wembley Arena w walce wieczoru zmierzą się KSI i FAZE Temper. W ringu zobaczymy także seksowne starcie influencerek. Gwiazda portalu OnlyFans Elle Brooke wejdzie do ringu z TikTokerką, Faith Ordway. Brooke debiutowała już między linami i zaliczyła zwycięstwo nad Andreą-Jane Bunker. Czy zanotuje drugą wygraną?

Ukochana Cristiano Ronaldo zaczęła głosić Biblię w Arabii Saudyjskiej! Obwiesiła się diamentami i przemówiła

Gala KSI - FAZE Temper: Seksowna Elle Brooke zaskoczyła strojem

Skąpy strój Elle Brooke kolejny raz przykuł uwagę kibiców. Piękna influencerka, która publikuje swoje odważne zdjęcia na platformie OnlyFans, pojawiła się na ważeniu w... samej bieliźnie! Ubrana w barwy zebry pojawiła się na scenie, a po ceremonii ważenia chwyciła za piwo i hamburgera, by doładować nieco mocy przed pojedynkiem.

To kolejny raz, gdy Elle Brooke zaskakuje odważnym strojem. Niewykluczone, że próbuje w tym przebić aktualną mistrzynię świata Ebanie Bridges. Zobacz zdjęcia Elle Brooke z ważenia w galerii poniżej!

Gwiazda porno złożyła piłkarzowi dwuznaczną obietnicę! Był gwiazdą meczu, a teraz...

Marcin Wrzosek przed FAME 17: Szeliga stał się ministrantem | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze