Usyk - Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Usyk - Chisora O KTÓREJ GODZINIE walka Usyk - Chisora STREAM ONLINE LIVE

2020-10-31 17:40 CH
Usyk Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO O KTÓREJ GODZINIE
Autor: Instagram Usyk Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO O KTÓREJ GODZINIE

Usyk - Chisora O KTÓREJ GODZINIE walka? GDZIE OBEJRZEĆ walkę Usyk - Chisora TV TRANSMISJA NA ŻYWO Usyk - Chisora STREAM ONLINE LIVE Na jakim programie Usyk - Chisora TV NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA. Fani boksu wreszcie się doczekali. Już dzisiaj walka Oleksandr Usyk kontra Dereck Chisora. Ukrainiec po przejściu z wagi półciężkiej do ciężkiej chce zdominować również królewską kategorię. Słynący z potężnych ciosów Brytyjczyk zapowiada, że zawiesi mu poprzeczkę bardzo wysoko. Usyk i Chisora mieli stoczyć tę walkę w maju, ale przez po wybuchu epidemii pojedynek został odwołany i przełożony na dzisiaj. Gala w Londynie 31.10.2020 O KTÓREJ GODZINIE Usyk - Chisora GODZINA walki Usyk - Chisora TV NA ŻYWO Gdzie TRANSMISJA Usyk - Chisora LIVE STREAM ONLINE.

Usyk - Chisora TV TRANSMISJA walka Usyk - Chisora O KTÓREJ GODZINIE

Oleksand Usyk kontra Dereck Chisora już dzisiaj! Fani boksu odliczają już godziny dzielące ich od tego hitowego starcia. O której godzinie walka Usyk - Chisora? To pojedynek wieczoru na gali w londyńskiej Wembley Arena. Poniżej informacje, której godzinie początek walki Usyk - Chisora. Faworytem jest Ukrainiec, ale z tak silnie bijącym rywalem jeszcze się nie mierzył. Chisora znany jest z nokautujących ciosów. Brytyjczyk zdradził, że przed walką długo nie uprawiał seksu. Dzięki temu zachował wysoki poziom testosteronu. Doradził mu to jego trener i mentor, były bokser David Hate. - Powiedziałem mu, że jeśli przegrasz, zawsze będziesz się zastanawiać, czy nie mogłeś zrobić więcej, aby wygrać - tłumaczy Haye. - Po walce rób, co chcesz. Ale przed walką musisz być w pełni naładowany energią. Wszystko musi być gotowe do pracy. Kiedy lew jest najbardziej niebezpieczny? Kiedy nie kopuluje i jest głodny - dodał Haye. Jak ten celibat znosi Dereck Chisora? - Jest w porządku, ale żal mi księży. Radzę sobie z tym, biorąc często kąpiele lodowe - stwierdził Brytyjczyk. Oleksandr Usyk i Dereck Chisora to dwaj bokserzy świetnie znani w Polsce. Znany z szybkości i znakomitej techniki niepokonany na zawodowych ringach Usyk (17-0, 13 KO) odebrał w 2016 roku Krzysztofowi Głowackiemu pas mistrza świata. Były mistrz olimpijski (Londyn 2012) po zdominowaniu kategorii półciężkiej zdecydował się przejść do ciężkiej. Przed nim trudny sprawdzian - starcie z potwornie mocno bijącym Chisorą (32-9, 23 KO). O sile ciosów Brytyjczyka przekonał się boleśnie Artur Szpilka, którego "Del Boy" zdemolował w 2019 roku już w 2. rundzie.

Gdzie oglądać walkę Usyk - Chisora GODZINA walki 31.10.2020

Oleksandr Usyk i Dereck Chisora przed walką wypowiadają się o sobie z szacunkiem. - Postaram się, żeby Usyk poczuł w ringu siłę moich ciosów i przekonał się, czym jest waga ciężka. On chce pokazać, że jest na samym szczycie łańcucha pokarmowego, ale żeby to udowodnił, musi walczyć z prawdziwymi ciężkimi, a jak takim jestem. To dobry bokser, a angielscy kibice go lubią. Nawet fani, którzy nie interesują się za bardzo boksem, lubią oglądać jego walki. Między nami nie ma nienawiści, ja też go nawet lubię - stwierdził Chisora. - Stęskniłem się za boksem. Dereck to duży i mocno bijący facet, dlatego myślę, że to będzie trudny test - odpowiada Usyk. - Osiągnąłem wszystko w wadze półciężkiej i teraz chcę dokonać wielkich rzeczy w wadze ciężkiej - dodał Usyk, któremu eksperci wytykają, że siła jego ciosów jest zbyt mała, żeby poradzić sobie w królewskiej kategorii. - Nie zgadzam się z tym. To nie siła ciosów jest kluczowa, ale ich szybkość i precyzja. Gdyby decydowała siła i rozmiary, to królem zwierząt byłby słoń a nie lew - komentuje Usyk.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#UsykChisora Post udostępniony przez Usyk Aleksandr (@usykaa)

Usyk - Chisora TRANSMISJA GODZINA STREAM ONLINE

Gala w londyńskiej Wembley Arena i walka Oleksandr Usyk - Dereck Chisora w sobotę 31 października. Transmisja tv na żywo z gali i walki Usyk - Chisora na antenie TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE na stronie SPORT.TVP.PL. Początek transmisji o godzinie 20. Walka wieczoru Usyk - Chisora ok. godziny 23-23.30 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z walki Usyk - Chisora.

Najnowsze