Wotore 2 O KTÓREJ GODZINIE? GODZINA STARTU gali Wotore 2 23.05.2020. O której godzinie początek Wotore 2?

2020-05-23 14:44 MSo
Wotore 2 O KTÓREJ GODZINIE?
Autor: Materiały prasowe Wotore Wotore 2 O KTÓREJ GODZINIE?

Wotore 2 O KTÓREJ GODZINIE początek gali? KIEDY Gala Wotore 2 GODZINA startu KIEDY i o której godzinie start? Czas na drugą edycję bezpardonowych walk na gołe pięści, Wotore. W sobotę 23 maja w nieznanej lokalizacji ośmiu wojowników będzie się biło o 50 tysięcy złotych. Oprócz ośmioosobowego turnieju, zobaczymy także trzy superfighty. Jeden z nich będzie pierwszą w historii Polski walką kobiet na gołe pięści. Sprawdź, o której godzinie początek gali Wotore 2. GODZINA Wotore 2 KIEDY start gali? O której godzinie Wotore 2 GODZINA gali.

Wotore 2 O KTÓREJ GODZINIE? Początek Wotore 2 GODZINA 23.05.2020

Już w najbliższą sobotę 23 maja powraca WOTORE 2! Tym razem fani otrzymają niesamowicie klimatyczną imprezę z pojedynkami w najbardziej brutalnej i pierwotnej odsłonie, dodatkowo poprawionej dzięki nowym, ostrzejszym zasadom, które zmuszają zawodników do walki! Nie będzie mowy o zwycięstwie przez wypchnięcie zawodnika poza ring! W grę wchodzi jedynie nokaut lub poddanie. Tylko zwycięzca ośmioosobowego turnieju zgarnie główną nagrodę w wysokości 50 000 złotych. Reszta obejdzie się smakiem… krwi. Oprócz tego zobaczymy także trzy superfighty Wotore 2, w tym jeden z udziałem kobiet. Będzie to historyczna walka pań na gołe pięści. – Dobrze jest być pewnym, z kim się walczy. Wierzę, że damy świetną walkę z Karoliną. Rywalka jest delikatnie wyższa i cięższa, Kojarzymy się, spotkałyśmy się w walce MMA dwa lata temu, ale od tego czasu obie wykonałyśmy progres. Ciekawie będzie znów się sprawdzić. Cieszę się z faktu, że uczestniczę w takim pojedynku jako pierwsza. Zdaję sobie sprawę z ryzyka kontuzji, ale to wpisane w ten sport. Świat należy do odważnych! – mówi entuzjastycznie nastawiona Klaudia Syguła.

Wotore 2: Są PIĘKNE, brutalne i groźne! Pierwsza walka Polek na gołe pięści [ZDJĘCIA]

Galę walk na gołe pięści WOTORE 2 odbędzie się w sobotę 23 maja. Transmisja wyłącznie w systemie PPV na stronie tv.wotore.com. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:30!

Wotore 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali Wotore 2? ZAWODNICY Wotore 23.05.2020

Najnowsze