Jan Błachowicz

i

Autor: East News Jan Błachowicz

Błachowicz - Ankalaev

Błachowicz - Ankalaev TV GDZIE OGLĄDAĆ? Błachowicz - Ankalajew STREAM ONLINE TRANSMISJA. Błachowicz - Ankalajew 11.12.2022 TRANSMISJA NA KTÓRYM KANALE?

2022-12-10 18:52

Błachowicz - Ankalaev TV GDZIE OGLĄDAĆ? Błachowicz - Ankalajew STREAM ONLINE TRANSMISJA. Błachowicz - Ankalajew 11.12.2022 TRANSMISJA NA KTÓRYM KANALE? Jan Błachowicz po raz kolejny w swojej pięknej karierze będzie miał szanse na dokonanie czegoś wielkiego! Reprezentant Polski w niedzielny poranek stanie do walki o pas mistrzowski UFC. Jego rywalem będzie Magomied Ankalajew i pewne jest jedno - to będzie kolejny ekscytujący poranek dla wielu kibiców MMA w Polsce. Błachowicz - Ankalajew TV GDZIE OGLĄDAĆ? Błachowicz - Ankalaev STREAM ONLINE.

Błachowicz - Ankalaev TV NA ŻYWO. Błachowicz - Ankalajew GDZIE OGLĄDAĆ?

Jan Błachowicz jest pierwszym zawodnikiem z Polski, który zdobył mistrzowski pas w UFC. Wcześniej dokonała tego Joanna Jędrzejczyk, a "Cieszyński Książę" uczynił to jako pierwszy mężczyzna. Niestety w październiku ubiegłego roku Błachowicz przegrał z Gloverem Teixeirą i musiał oddać tytuł mistrzowski. Ten błyskawicznie może jednak wrócić w jego ręce. Cała historia starcia o pas jest nietypowa, bo jeszcze kilka tygodni temu rywalizacja z Magomiedem Ankalajewem miała być oficjalnym eliminatorem do walki o mistrzowski tytuł. Jednak za sprawą kontuzji Jiriego Prochazki, dotychczasowego czempiona w wadze półciężkiej i odmowie Teixeiru, Polak i Rosjanin w walce wieczoru na UFC 282 będą rywalizować o pas. Faworytem bukmacherów jest Anakalajew, który w zawodowej karierze przegrał tylko raz.

Błachowicz - Ankalaev STREAM ONLINE TRANSMISJA. Błachowicz - Ankalajew w INTERNECIE NA ŻYWO

Warto jednak przypomnieć, że Błachowicz bardzo rzadko był faworytem ważnych pojedynków. W ostatnim czasie zdarzyło się to raz, z Gloverem Teixeirą. Jak skończyła się ta walka, doskonale pamiętamy. Może to lepiej, że Polak znów nie jest doceniany przez ekspertów. Znów będzie miał okazję, aby zaskoczyć cały świat i pokazać legendarną polską siłę.

Walka Jan Błachowicz - Magomied Ankalajew odbędzie się w niedzielę rano 11 grudnia. Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na kanale Polsat Sport, a stream będzie można zobaczyć na płatnej platformie Polsat Box Go. Panowie w klatce powinni pojawić się około godziny 6 rano. Relacja z walki Błachowicz - Anakalev na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany