FEN 43: Kacper Formela

i

Autor: FEN / Zrzut ekranu FEN 43: Kacper Formela

Zobacz wideo

Brutalny nokaut na gali FEN 43! Kacper Formela pokonał byłego zawodnika UFC w I rundzie [WIDEO]

2022-12-17 8:58

Kacper Formela na gali FEN 43 znokautował Pedro Nobre. Brazylijczyk przyleciał do Polski w zastępstwie za Matheusa Pereirę. 36-latek padł na deski w pierwszej rundzie po potężnym ciosie z lewej ręki. Dzięki temu Formela pozostał mistrzem w kategorii piórkowej.

W Szczecinie w Netto Arenie odbyła się 43. gala organizacji FEN. W walce wieczoru Kacper Formela miał mierzyć się z Matheusem Pereirą, ale ten nabawił się kontuzji i nie mógł przyjechać na walkę. W ostatniej chwili na pojedynek przyleciał inny wojownik z „Kraju Kawy” Pedro Nobre. Kacper Formela nie miał jednak problemów ze zmianą przeciwnika. Pokonał go już w pierwszej rundzie.

Brutalny nokaut na gali FEN 43. Znokautował Formelę

Kacper Formela obronił pas w kategorii piórkowej już w pierwszej rundzie. Znokautował Pedro Nobre przez potężny lewy. Brazylijczyk padł na deski, gdzie został dobity przez „Polskiego Machidę”. Sędzia Piotr Michalak przerwał starcie.

Pedro Nobre to 36-letni Brazylijczyk, który wygrał 21 walk w karierze. Siedemnaście z nich miało miejsce przed czasem – 12-krotnie nokautował, 5-krotnie poddawał przeciwników. Stoczył jeden pojedynek w UFC na gali w Sao Paulo, ale pojedynek został uznany za nieodbyty.

Mariusz Pudzianowski UJAWNIŁ szczegóły rozmowy z Mamedem! "TAK SOBIE OBIECALIŚMY..." | KSW 77
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze