Phil Baroni

i

Autor: FORUM

Przerażające!

Były zawodnik UFC zatrzymany przez policję! Jest podejrzany o morderstwo, dramatyczne szczegóły

2023-01-04 19:17

Mrożące krew w żyłach wieści napłynęły zza oceanu. W Meksyku zatrzymano byłego zawodnika UFC, Phila Baroniego. Amerykanin został aresztowany przez policję z powodu bardzo ciężkich oskarżeń jakie na nim ciążą – okazuje się bowiem, że miał on zamordować swoją własną żonę! Znany jest też motyw tego zdarzenia.

Phil Baroni przez wiele lat walczył w wielu różnych federacjach mieszanych sztuk walki, m.in. Pride, EFC, One FC, ale dużą część z 35 starć stoczył w największej federacji na świecie, amerykańskiej UFC. Amerykanin nie był wielką gwiazdą, bo wygrane często przeplatał przegranymi i ostatecznie miał 16 zwycięstw i aż 19 porażek. Po raz ostatni Baroniego w klatce mogliśmy oglądać w 2019 roku i, jak można się domyśleć, przegrał z Sai Wangiem na Rebel FC 9. 46-latek ma teraz o wiele poważniejsze kłopoty, niż porażki w swojej karierze. Baroni został właśnie zatrzymany i został oskarżony o morderstwo swojej żony.

Były zawodnik UFC oskarżony o morderstwo żony. Znamy motyw

O zatrzymaniu Phila Baroniego informują m.in. amerykańskie media. 46-latek został zatrzymany w Meksyku i został oskarżony o zabójstwo swojej żony. Więcej szczegółów na temat całego zdarzenia podaje gazeta „Tribuna De La Bahia”, która jako motyw podaje zdradę kobiety.

Baroni miał zaatakować swoją żonę po tym, jak Meksykanka wyznała mu, że zdradziła go z innym mężczyzną. Były zawodnik MMA miał popchnąć kobietę, która uderzyła głową o ścianę, a później o posadzkę. – Policjanci przybyli do hotelu, gdzie zastali nagą kobietę leżącą na łóżku, przykrytą jedynie prześcieradłem. Widoczne były liczne ślady uderzeń, siniaków na twarzy i innych częściach ciała. Nie dawała oznak życia – relacjonuje gazeta, cytowana przez portal Sport.pl.

Jan Błachowicz po remisie na UFC 282: Wycofuję się z tych słów!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze