Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Gorące zdjęcia

Ewa Brodnicka pozbyła się ubrań i chwyciła za bieliznę. Jeden ruch i odsłoniłaby wszystko. Potrzebowaliśmy lodu, aby się ochłodzić

2023-07-15 11:07

Ewa Brodnicka korzysta z wolnych chwil i udała się na wakacje. Nie zapomina jednak o swoich fanach i utrzymuje kontakt z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. A jak doskonale wiadomo, "Kleo" nie ma oporów, aby chwalić się odważnymi fotografiami i rozpalać kibiców. Nie inaczej było i tym razem, gdy pokazała zdjęcie w samej bieliźnie i to w dodatku w kuszącej pozie.

Ewa Brodnicka niespełna miesiąc temu wróciła do klatki po rocznej przerwie i stoczyła swój trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki. Nie miała łatwej rywalki, bo skrzyżowała rękawice z Martą Linkiewicz, które ma bogatsze doświadczenie w tej formule. O wszystkim zadecydowały jednak umiejętności pięściarskie Brodnickiej, która po raz drugi w karierze w MMA mogła unieść ręce w geście zwycięstwa.

Brodnicka w samej bieliźnie i kuszącej pozie. Zrobiło się gorąco

Można spodziewać się, że "Kleo" nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i niebawem ponownie stanie w oktagonie, aby zmierzyć się z kolejną rywalką. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy będzie miała miejsce kolejna walka Brodnickiej. Obecnie była mistrzyni świata w boksie przebywa na wakacjach i korzysta z uroków lata. Wciąż nie zapomina, aby rozpieszczać swoich fanów. Brodnicka już niejednokrotnie publikowała w sieci pikantne zdjęcia i najwyraźniej nie zamierza z tego rezygnować. Tym razem opublikowała odważną fotografię w samej bieliźnie, a w dodatku w wyzywającej pozie, w której odchylała krawędź dolnej części bielizny od ciała. Jeden ruch i niepostrzeżenie mogła odsłonić zdecydowanie za dużo.

Sonda
Czy podoba Ci się Ewa Brodnicka?
Ewa Brodnicka

i

Autor: Instagram/ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka
Najnowsze