FAME MMA 7: Stifler pierwszy raz o walce z Popkiem! "Monster" nawiedził go w SNACH! [WIDEO]

2020-07-31 13:26 MSo
Damian Stifler Zduńczyk
Autor: YouTube / FAME MMA Damian "Stifler" Zduńczyk

Walka wieczoru gali FAME MMA 7 jest już znana! W rozmowie z "Super Expressem", szefowie organizacji potwierdzili, że w main evencie zmierzą się Paweł "Popek" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk. Celebryta udzielił nam pierwszego wywiadu o tym szalonym pojedynku, "Stifler" otwarcie przyznał, że jego przeciwnik nawiedził go podczas snu. Czy był to koszmar jak na "Popka Monstera" przystało?

To była jedna z największych niewiadomych ostatnich dni. Kto będzie rywalem "Popka" w walce wieczoru na gali FAME MMA 7? W rozmowie z "Super Expressem" potwierdził to starcie szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara. Przeciwnikiem kontrowersyjnego rapera będzie znany m.in. z programu Warsaw Shore, Damian "Stifler" Zduńczyk. Ten udzielił SE.pl krótkiego wywiadu przed pierwszą konferencją przed galą FAME MMA 7!

FAME MMA 7: Popek kontra Stifler OFICJALNIE! Szokująca różnica w wadze?

"Stifler" przyznał, że miał walczyć na FAME MMA 6, ale wolał poczekać na znacznie popularniejszego przeciwnika. - Ta pierwsza walka jest najważniejsza. Jak już tyle czekam, to musiał być to ktoś z mega dużym fejmem. Popek jest idealny - mówił otwarcie Zduńczyk, który miał okazję już spotkać się z "Popkiem". - Wiadomo, że się boję. Popek to Popek-Monster. Raz mi się śnił i był to przyjemny sen. Pogadaliśmy, naprawdę fajny gościu - mówi z uśmiechem "Stifler".

Cała rozmowa do obejrzenia w materiale wideo!

Koloseum - Stifler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze