FAME MMA 7: Popek kontra Stifler OFICJALNIE! Szokująca różnica w wadze

2020-07-31 13:03 MSo, Kamil Kacperczyk
FAME MMA 7: Popek - Stifler
Autor: Super Express FAME MMA 7: Popek - Stifler

To jedna z najgorętszych wiadomości w świecie celebrytów ostatnich dni! Plotki i spekulacje dotyczące występu Pawła "Popka" Mikołajuwa na FAME MMA 7 rozgrzewały internet do czerwoności. "Stifler"? Marcin Najman? Szef FAME MMA oficjalnie potwierdził w rozmowie z "Super Expressem", kto będzie rywalem Popka podczas wrześniowej gali. Kibice będą zachwyceni!

Kto będzie rywalem "Popka" na FAME MMA 7? Ta wiadomość gruchnęła niespodziewanie pod koniec czerwca. Paweł "Popek" Mikołajuw wraca do startów w MMA. Po przygodzie z KSW, "zawodowy freak-fighter", jak sam się nazwał, podpisał kontrakt z FAME MMA. W klatce zobaczymy go już podczas wrześniowej imprezy FAME MMA 7! Od potwierdzenia tej informacji fani i dziennikarze plotkowali i dyskutowali, kto wejdzie z nim do ringu. Teraz te informacje w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził szef FAME MMA, Krzysztof Rozpara.

Zobacz oficjalny trailer FAME MMA 7 [WIDEO]

Dyskusje rozgorzały zwłaszcza w momencie, gdy "Stifler" i "Popek" pojawili się jeden po drugim w trailerze gali FAME MMA 7. Oficjalnego potwierdzenia tej informacji jednak nie było. Zwłaszcza, że Damian Zduńczyk regularnie publikował na swoim Instagramie ankiety, w których zestawiał się z... Maciejem Ratajem, uczestnikiem FAME MMA 6. Teraz jednak wiemy, że "Stifler" wejdzie do klatki z "Popkiem"!

Gorzkie słowa szefa FAME MMA. To była kompletna KATASTROFA

Wielu kibiców podczas spekulacji twierdziło, że to niemożliwe ze względu na dużą różnicę wagi. "Stifler" przybierał ostatnio na masie i brano pod uwagę szansę, że dysproporcja wagowa nie będzie istotna. "Popek" podczas ostatniej walki ważył ponad 117 kilogramów, a "Stifler" zapowiada, że chce wnieść na wagę 95 kg. Ta różnica robi wrażenie i może mieć znaczenie w ringu. Na czyją korzyść? O tym przekonamy się we wrześniu.

Walka Popek - Stifler to nie koniec niespodzianek! Podczas konferencji prasowej przed FAME MMA 7, która odbędzie się w niedzielę 2 sierpnia, ogłoszona zostanie hitowa walka kobiet!

Gala FAME MMA 7 odbędzie się 5 września! Ta najprawdopodobniej zostanie zorganizowana w studiu telewizyjnym. Jest szansa, że na halę wejdzie garstka kibiców.

Stifler przed FAME MMA 7: Popek-Monster już mi się śnił!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze