Nissan GTR do wygrania w FAME MMA

i

Autor: FAME MMA materiały prasowe Nissan GTR do wygrania w FAME MMA

ciężko oderwać wzrok

FAME i Budda dają do wygrania auto za milion złotych! Za taką furę kolekcjonerzy oddaliby fortunę, szykuje się wielka niespodzianka

2023-04-17 12:11

Federacja FAME MMA niejednokrotnie już udowadniała, że potrafi wcielić w życie nawet najbardziej szalony plan. Tak podczas gali FAME 15 organizacja przeprowadziła loterię, gdzie do wygrania były telefony, konsole, a nawet 250 tysięcy złotych. Teraz jednak włodarze postanowili pójść o krok dalej i organizują kolejną loterię, we współpracy z Buddą, który jako współorganizator całego przedsięwzięcia tuninguje Nissana GTR R35. Dzięki temu, pewien szczęśliwiec niebawem będzie posiadaczem auta o wartości ponad miliona złotych.

Do kolejnej gali FAME 18 pozostało już naprawdę mało czasu i chociaż na pierwszej konferencji prasowej działo się naprawdę wiele, to okazuje się, że federacja ma jeszcze sporo kart do odkrycia. Jedną z nich jest wygląd Nissana GTR R35, nad którym obecnie pracuje YouTuber "Budda", a który niebawem stanie się własnością jednego z fanów federacji. Kiedy Budda i Boxdel udali się do Niemiec po wartego prawie milion GTR-a, nikt nie mógł się spodziewać, że samochód ten będzie główną nagrodą kolejnej loterii FAME MMA. Organizacja po raz kolejny udowodniła, że nie boi się realizować szalonych i drogich pomysłów. 

Kolejny szalony pomysł FAME MMA. Oddadzą auto za ponad milion złotych, wszystko już dopięte

Jak nam się ustalić, formuła loterii ma być podobna do tej, która miała miejsce podczas FAME 15. Osoby, które będą chciały wziąć udział w loterii, będą mogły za pośrednictwem strony internetowej zakupić gadżety, które jednocześnie będą odpowiadały wartości kilku losów jakie wezmą udział w losowaniu nagrody. Później spośród nich wyłoniony zostanie los należący do szczęśliwca, który niebawem wzbogaci się o samochód przekraczający wartością milion złotych. 

FAME MMA daje do wygrania auto za milion złotych! Za taką furę kolekcjonerzy oddaliby fortunę

Końcowy wygląd samochodu owiany jest wielką tajemnicą. Prace wykończeniowe nadal trwają, bowiem po zakupie GTR-a, Budda od razu wziął się za jego tuning. Oficjalna prezentacja samochodu, jak i dokładne wyjaśnienie zasad loterii odbędzie się już 29 kwietnia o godz. 14:00 na kanale YouTube "BuddaTV". Zapowiedzi można się również spodziewać na kanałach FAME MMA oraz Buddy w mediach społecznościowych. 

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze