Hardkorowy Koksu nie zwalnia tempa! Po raz drugi zostanie OJCEM [ZDJĘCIE]

2020-07-13 8:13 MSo
Hardkorowy Koksu hardkorowym komentatorem
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Hardkorowy Koksu hardkorowym komentatorem

Robert Burneika od zawsze powtarza, że "nie ma lipy"! Uwielbiany przez kibiców kulturysta, który kilkukrotnie wchodził do klatki MMA od kilku miesięcy jest szczęśliwym tatusiem małej Gai. Już niedługo "Koksu" będzie nosił dziecko także przy drugim bicepsie. Właśnie pochwalił się fanom, że razem ze swoją ukochaną partnerką spodziewają się drugiego dziecka!

"Hardkorowy Koksu" w październiku zeszłego roku doczekał się pierwszej potomkini! Od tego czasu, Robert Burneika aktywnie pokazuje fanom, jak bawi się z małą Gają. To jego oczko w głowie, ale niedługo swoją uwagę będzie musiał podzielić na dwójkę dzieci. Kulturysta pochwalił się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka.

Robert Burneika nosił na głowie GRZYBKA. Ujawniono ZDJĘCIE z przeszłości Hardkorowego Koksa

Super Sport 10 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Burneika poinformował na Facebooku, że już niedługo rodzina będzie liczyła cztery osoby. - Dziś w Sopocie w trójce a za rok juz będziemy w czwórkę - napisał w opisie wspólnej fotografii znad morza. Na twarzy samego kulturysty jak i jego ukochanych partnerki i córki pojawił się szeroki uśmiech. Trudno jednak się dziwić. Ciężko spełniać się lepiej na świecie niż w roli rodzica.

Hardkorowy taniec Roberta Burneiki na weselu! Takiego wydania kaczuch nie widziałeś [WIDEO]

Część uważniejszych fanów zwracała już uwagę na zaokrąglony brzuszek kobiety. Odpowiedź na to ważne pytanie, czy para spodziewa się kolejnego dziecka nadeszła dopiero w niedzielę. - Super, tak mi się właśnie wydawało, bo na jednym zdjęciu było widać brzuszek, ale mówię może było dobre jedzonko - napisała pani Justyna.

Robert Burneika stoczył trzy walki w MMA. Po pokonaniu Marcina Najmana i Dawida Ozdoby, na KSW 39: Koloseum przegrał z raperem Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Od 2017 roku nie wracał do klatki.

Popek zawalczy na gali FAME MMA! "Zawodowy freak-fighter" powrócił [WIDEO]

Najnowsze