Popek zawalczy na gali FAME MMA! "Zawodowy freak-fighter" powrócił [WIDEO]

2020-06-22 19:35 MSo
Popek Monster
Autor: KSW Popek Monster na imprezie z okazji 15-lecia istnienia federacji KSW

Wielu nie miało wątpliwości, że Paweł "Popek" Mikołajuw nie wejdzie już do klatki w sportach walki. Raper pokazał jednak, że półtoraroczny rozbrat z ringami nie był zakończeniem kariery. Kontrowersyjny gwiazdor wraca do MMA - nie w KSW, a w organizacji FAME MMA, która zajmuje się tzw. "freak-fightami", czyli walkami celebrytów.

Fani kontrowersyjnego rapera "Popka" oszaleli z radości! Artysta wraca do oktagonu w organizacji FAME MMA. Zanim ogłosił wielki transfer, podziękował włodarzom KSW, Martinowi Lewandowskiemu i Maciejowi Kawulskiemu za danie mu szansy. - Podziękowania za to, że mogłem być częścią historii i wielkiej legendy, ale mój czas w KSW minął - powiedział Mikołajuw.

FAME MMA 7: Gala jednak we wrześniu! Znamy NOWY TERMIN

Teraz gwiazdor podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA. - Zawodowy freak-fighter powrócił - dodał na koniec nagrania. Z kim zmierzy się "Popek"? Tego jeszcze nie wiadomo. Na razie nie ma potwierdzenia, że Mikołajuw wejdzie do klatki już na FAME MMA 7!

Jak dowiedział się "Super Express", impreza pierwotnie miała odbyć się 22 sierpnia. Włodarze FAME MMA zdecydowali się jednak na przeniesienie imprezy na 5 września. W pierwszych dwóch ogłoszonych walkach Amadeusz Ferrari spotka się w rewanżu z Adrianem Polakiem, a Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka podejmie Kamila "Hassiego" Hassana.

Mariusz Pudzianowski ogłosił powrót do klatki. "Ciągnie wilka do lasu"

"Popek" stoczył już siedem walk w zawodowej formule MMA. Trzy z nich wygrał, czterokrotnie schodził z klatki przegrany. Ostatni raz pod koniec 2018 roku, Mikołajuw na KSW w Londynie uległ Erko Junowi.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#mma #freakfight #idzienowe #welcome Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj