Hype MMA: Rafonix vs Hejter NOKAUT WIDEO. Nokaut Hejtera na Rafonixie

2021-04-17 22:25 Mateusz Sobiecki
Hype MMA: Hejter - Rafonix NOKAUT
Autor: Hype MMA ZRZUT EKRANU Hype MMA: Hejter - Rafonix NOKAUT

ŁOOOO! Tylko tak można skomentować zakończenie gali organizacji HYPE MMA! W walce wieczoru, w super fighcie do ringu weszli Mariusz "Hejter" Słoński oraz Marcin "Rafonix" Krasucki. Nikt nie spodziewał się, że Hejter znokautuje swojego rywala w niecałe siedem sekund. To rekord w organizacji FAME MMA i HYPE MMA. Rafonix vs Hejter NOKAUT WIDEO. Nokaut Hejtera na Rafonixie WIDEO.

Hype MMA: Rafonix vs Hejter NOKAUT

Co to był za nokaut?! Mariusz "Hejter" Słoński wyszedł do ringu w Super Fighcie z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim. Ten pojedynek miał wiele podtekstów i miało dojść do niego już na gali FAME MMA. Ostatecznie z powodu kontuzji przełożono ją na inauguracyjną galę Hype MMA. Niktr nie spodziewał się jednak, że walka przyjmie taki obrót. Po niecałych siedmiu sekundach prawy doszedł do szczęki "Rafonixa", zwalając go z nóg. "Hejter" poleciał za nim na matę i dobił go w parterze. Sędzia musiał momentalnie przerwać ten pojedynek! Dla "Hejtera" ma być to przepustka do kolejnego pojedynku z Wojtkiem Golą. "Rafonix" przyznał, że najprawdopodobniej to jego koniec z walkami w MMA. - Chyba odpuszczę sobie waleczki - powiedział po pojedynku. Wyniki gali Hype MMA możecie zobaczyć tutaj!

Zarobki gwiazd Hype MMA. Szefowie ujawnili kwoty, zwycięzcy otrzymają specjalne bonusy

Czy Rafonix powinien kontynuować karierę w FAME MMA? Głosujcie w sondzie poniżej!

Hype MMA - czym jest nowa gala FAME MMA?

Hype MMA to federacja, która ma wypromować nowe gwiazdy dla organizacji FAME MMA. Organizacja opiera się na formule sezonowej. W pierwszym sezonie obejrzymy sześć gal - pięć z nich będzie miało charakter eliminacyjny, a szósta będzie finałem. Po sześć walk będzie miało zadanie eliminacyjne, a dodatkowy superfight zawsze będzie toczył się między gwiazdami FAME MMA. Z 30 zwycięzców z 5 gal eliminacyjnych wybranych zostanie 8 najciekawszych zawodników. Liczyć się będzie nie tylko zdaniem włodarzy i zawodników FAME MMA, ale przede wszystkim głosowanie kibiców. 8 zawodników zmierzy się w walkach finałowych. Dwóch najlepszych zawodników turnieju otrzyma kontrakt na 5 walk w FAME MMA! Dwóch szczęśliwych przegranych także stanie w szranki między sobą, by otrzymać kontrakt w organizacji. Kolejna gala Hype MMA ma odbyć się w czerwcu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze