Zarobki gwiazd Hype MMA. Szefowie ujawnili kwoty, zwycięzcy otrzymają specjalne bonusy

2021-04-17 20:15 Mateusz Sobiecki
Hype MMA: szefowie organizacji
Autor: Hype MMA ZRZUT EKRANU Hype MMA: szefowie organizacji

Hype MMA wchodzi na rynek polskich freak-fightów. Organizacja FAME MMA przygotowała galę pod nową nazwą dla mniejszych influencerów, którzy powalczą z głową federacją. Szefowie Sergiusz "Nitro" Górski, Michał "Boxdel" Baron i Wojtek Gola w trakcie studia przyznali, że zawodnicy otrzymają dodatkowe bonusy. Co trzeba zrobić, by je zarobić? Zarobki gwiazd Hype MMA.

Zarobki zawodników Hype MMA. Szefowie zapowiedzieli bonusy

Hype MMA szeroko wchodzi na polski rynek freak-fightów. To kolejna gala, na której bić mają się celebryci! Ile zarabiają za walkę zawodnicy Hype MMA? Tego nie wiadomo. Podczas studia przed galą szefowie organizacji postanowili ogłosić informację o dodatkowych bonusach, które otrzymają niektórzy wojownicy. Wojtek Gola, Sergiusz "Nitro" Górski oraz Michał "Boxdel" Baron przyznali, że każdy z nich przeznaczy po siedem tysięcy złotych. Zawodnik, który zaprezentuje się najciekawiej i najlepiej wykorzysta ring otrzyma 7 tysięcy złotych. To samo dotyczy się także najlepszego nokautu i poddania! O przekazaniu pieniędzy decydować będą organizatorzy.

Hype MMA - czym jest nowa gala FAME MMA?

Hype MMA to federacja, która ma wypromować nowe gwiazdy dla organizacji FAME MMA. Organizacja opiera się na formule sezonowej. W pierwszym sezonie obejrzymy sześć gal - pięć z nich będzie miało charakter eliminacyjny, a szósta będzie finałem. Po sześć walk będzie miało zadanie eliminacyjne, a dodatkowy superfight zawsze będzie toczył się między gwiazdami FAME MMA. Z 30 zwycięzców z 5 gal eliminacyjnych wybranych zostanie 8 najciekawszych zawodników. Liczyć się będzie nie tylko zdaniem włodarzy i zawodników FAME MMA, ale przede wszystkim głosowanie kibiców. 8 zawodników zmierzy się w walkach finałowych. Dwóch najlepszych zawodników turnieju otrzyma kontrakt na 5 walk w FAME MMA! Dwóch szczęśliwych przegranych także stanie w szranki między sobą, by otrzymać kontrakt w organizacji.

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze