Khabib - Gaethje TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać UFC 254 Khabib - Gaethje O KTÓREJ GODZINIE walka Khabib - Gaethje STREAM ONLINE LIVE UFC 254 KARTA WALK

2020-10-24 9:24 CH
Khabib Gaethje
Autor: UFC Khabib Gaethje

Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje O KTÓREJ GODZINIE walczy Khabib - Gaethje TV TRANSMISJA NA ŻYWO z UFC 254 GODZINA walki Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje STREAM ONLINE LIVE UFC 254 KARTA i KOLEJNOŚĆ WALK. Na to starcie czekają fani MMA na całym świecie. Na gali UFC 254 w Abu Zabi mistrz w wadze lekkiej Chabib Nurmagomiedow zmierzy się z tymczasowym czempionem Justinem Gaethje. Obaj wojownicy zapowiadają swoje miażdżące zwycięstwa. Faworytem jest reprezentujący Rosję Dagestańczyk, ale Amerykanin ma za sobą serię imponujących zwycięstw Gdzie obejrzeć UFC dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE walczy Chabib - Gaethje STREAM LIVE w INTERNECIE UFC 254 KARTA WALK.

Chabib - Gaethje GODZINA walki Gdzie oglądać UFC dzisiaj

Mistrzem UFC w wadze lekkiej jest niepokonany Khabib Nurmagomedov (polska pisowna Chabib Nurmagomiedow), ale w czasie przedłużającej się nieobecności Dagestańczyka (ostatnią walkę stoczył ponad rok temu) Justin Gaethje został tymczasowym czempionem. Tytuł zdobył, pokonując w świetnym stylu Tony'ego Fergusona. Sam jednak podkreśla, że ten tymczasowy pas nie ma dla niego żadnego znaczeni. W czasie medialnego spotkania z Khabibem Nurmagomedovem z pogardą odrzucił to trofeum. - Tylko prawdziwy pas mnie interesuje. I zdobędę go! Nadchodzi prawdziwy mistrz wagi lekkiej - dodał Gaethje. Faworytem jest jednak Khabib. Pogromca Conora McGregora jest potwornie silny i do tej pory nikt nie potrafił go zdominować. Dagestańczyk to znakomity zapaśnik. Dlatego Gaethje z pewnością będzie chciał rozstrzygnąć walkę w stójce. Amerykanin zapowiada, że znokautuje Nurmagomedova. - On jest dobry w stójce, popisuje się bardzo dobrymi kopnięciami. Ale oni wszyscy są dobrzy, dopóki stoją i mogą wyprowadzać ciosy. Jednak kiedy ich złapię, to wszystko się nagle zmienia - komentuje Khabib. - Myślę, że Gathje zna się na zapasach lepiej niż McGregor i inni. Może nawet będzie nieco trudniej. Ale czy będzie potrafił mi się oprzeć przez 25 minut? Na tym polega różnica między amerykańskim i dagestańskim wrestlingiem. Zamierzam wywierać presję przez cały czas. Myślę, że on tego nie wytrzyma - dodaje Nurmagomedov.

Khabib - Gaethje O KTÓREJ GODZINIE walka? UFC 254 TRANSMISJA TV

Khabib Nurmagomedov miał bronić mistrzowskiego pasa w starciu z Tonym Fergusonem na Brooklynie w kwietniu 2020 roku. Jednak wybuch pandemii sprawił, że walka została odwołana. Zamiast tego szansę dostał Justin Gaethje i w maju zdominował Fergusona. Już wtedy podkreślał, że interesuje go wyłącznie prawdziwy pas, który należy do Nurmagomedova. Teraz ma szanse go wreszcie zdobyć. Gaethje jest wszechstronnym i bardzo nieobliczalnym zawodnikiem. Walczy w nieco chaotyczny sposób. Czy będzie w stanie zaskoczyć Khabiba? Gala UFC 254 w Abu Zabi i walka Khabib - Gaethje już dzisiaj.

Khabib - Gaethje STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć UFC dzisiaj

Gala UFC 254 w Abu Zabi już dzisiaj, w sobotę 24 października. Początek karty głównej o godzinie 20 polskiego czasu. Walka wieczoru Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje ok. godziny 22.30-23.00. Transmisja TV z gali UFC 254 na Polsacie Sport. Stream online w usłudze Ipla. Poniżej karta walk.

UFC 254 KARTA WALK i KOLEJNOŚĆ WALK

Khabib Nurmagomedov - Justin Gaethje

Robert Whittaker - Jared Cannonier

Aleksander Wolkow - Walt Harris

Jacob Malkoun - Phillip Hawes

Lauren Murphy - Liliya Shakirova

Magomed Ankalaev - Ion Cutelaba

Najnowsze