KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE walka Wojtek Gola - JMX? FAME MMA UK: GODZINA walki Wojtek Gola - JMX. O której godzinie walczy Wojtek Gola na FAME MMA UK?

2019-12-14 22:15 KG
Wojtek Gola
Autor: Instagram/wojtekgola Wojtek Gola

Wojtek Gola - JMX O KTÓREJ GODZINIE walka? Wojtek Gola - JMX O KTÓREJ początek walki? FAME MMA UK : Wojtek Gola - JMX GODZINA walki FAME MMA UK Wojtek Gola - JMX Kiedy walka? FAME MMA już 14 grudnia zorganizuje swoją pierwszą galę w Wielkiej Brytanii. W jednej z głównych walk Wojtek Gola zmierzy się z JMX'em. Dla Polaka będzie to debiut w klatce FAME MMA. FAME MMA UK: Wojtek Gola - JMX KIEDY walka Wojtek Gola - JMX O KTÓREJ GODZINIE walka Gola - JMX

Wojtek Gola - JMX KIEDY i o KTÓREJ GODZINIE WALKA? Wojtek Gola - JMX GODZINA WALKI 

Chyba nikt nie wróżył federacji takiego sukcesu. Gdy w 2018 roku po raz pierwszy zorganizowano galę nie przypuszczano, że FAME MMA stanie się poważnym graczem na rynku sportów walki. W Polsce odbyło się już pięć edycji. Poziom sportowy i marketingowy rósł z każdym wydarzeniem. Pakiety PPV sprzedają się w ogromnym nakładzie a bilety na coraz to większe hale, momentalnie znikają. Włodarze świetnie wstrzelili się w rynek i tworzą imprezy, które są wszędzie komentowane. Po sukcesie na swoim rynku przyszedł czas na pierwszą galę wyjazdową. FAME MMA UK odbędzie się już 14 grudnia w Newcastle.

Wojtek Gola - JMX GODZINA walki O KTÓREJ GODZINIE Wojtek Gola - JMX?

Już 14 grudnia w Newcastle odbędzie się FAME MMA UK. W rozpisce walk znajdują się osoby popularne na Wyspach Brytyjskich. Uczestnicy reality-show, Youtuberzy czy gwiazdy Instagrama. W trakcie przygotowań okazało się, że na imprezie wystąpi również Wojtek Gola. Jeden z współwłaścicieli federacji rzucił wyzwanie JMX'owi gdy jego rywal musiał wycofać się z pojedynku. 21- latek długo się nie zastanawiał i chętnie przyjął wyzwanie Polaka. Starcie Gola - JMX będzie jednym z głównych walk wieczoru. Jako danie główne czeka nas rewanżowe starcie pomiędzy Dawidem Malczyńskim i Adrianem Polakiem, którzy wskoczyli w miejsce Scotta „Scotty T” Timlina oraz Stephena „Stevie Bear” Beara. Obaj z różnych przyczyn nie pokażą się publiczności zgromadzonej na hali w Newcastle.

Wojtek Gola - JMX KIEDY i o KTÓREJ GODZINIE WALKA? Wojtek Gola - JMX GODZINA WALKI

Pierwsza gala federacji FAME MMA w Wielkiej Brytanii odbędzie się w Newcastle w sobotę 14.12.2019 roku. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 21 polskiego czasu. Starcie Wojtek Gola - JMX jest siódmym pojedynkiem na karcie walk. Zawodnicy wyjdą do klatki najprawdopodobniej nie wczesniej niż o 22:45. Transmisja i stream online jedynie w usłudze PPV, którą można wykupić na stronie FAMEMMA.tv.

Najnowsze