Kim jest Michał "Sobota" Sobolewski, zawodnik FAME MMA?

2020-11-21 18:48 dko
Michał Sobota Sobolewski
Autor: Instagram/sobota_flow Michał "Sobota" Sobolewski

Niektórzy zawodnicy dla pewnej części fanów FAME MMA mogą być mniej lub bardziej znani. Ale takie postacie jak Michał "Sobota" Sobolewski, który wystąpi na FAME MMA 8, powinien znać każdy. Pochodzący ze Szczecina raper jest jedną z legend polskiej sceny muzycznej. Na swoim koncie ma mnóstwo znanych utworów, a teraz może pokazać się z zupełnie innej strony.

W karcie walk FAME MMA 8 jest kilka specjalności, które się wyróżniają, ale prym wiodą przede wszystkim muzycy, a konkretnie raperzy. Jednym z przedstawicieli tego zawodu będzie doskonale znany na polskiej scenie muzycznej Michał "Sobota" Sobolewski. 43-latek może poszczycić się dużym dorobkiem artystycznym i jest jedną z bardziej popularnych osób, które zobaczymy na sobotniej gali. Swoją działalność zaczynał pod koniec lat 90.

FAME MMA ZA DARMO. Oglądaj walki FAME MMA w Internecie!

Szeliga kontra Mariusz Pudzianowski na GOŁE PIĘŚCI?! FAME MMA 8

W swojej karierze posługiwał się różnymi pseudonimami. Występował jako S.O.B., Szekspir i eSS. Początkowo związał się z zespołem Uquad-Squad, a w 1999 roku dołączył do popularnego wówczas Snuz. Wraz z grupą nagrał wydany rok później album zatytułowany "Towar to sprawdzony maksymalnie czysty". Przez wszystkie lata kariery muzycznej współpracował z szerokim gronem polskich artystów.

Amadeusz Ferrari NIE WYTRZYMAŁ i musiał to zrobić. Tego nikt się NIE SPODZIEWAŁ

Co ciekawe ma za sobą również występy w filmach. W 2017 roku zagrał jedną z głównych ról w filmie "Totem", a następnie zagrał epizodyczne role w filmach "Kobiety mafii" i "Kobiety mafii 2". "Sobota" na gali FAME MMA 8 zmierzy się z innym polskim raperem, a będzie nim Filip "Filipek" Marcinek.

Najnowsze