FAME MMA ZA DARMO. Oglądaj walki FAME MMA w Internecie!

2020-11-21 12:42 mil
Fame MMA 8
Autor: Karol Makurat/REPORTER

FAME MMA z miesiąca na miesiąc cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Emocje rosną zwłaszcza w obliczu ósmej edycji tej gali, do której dojdzie w sobotni wieczór, 21 listopada. Sympatycy federacji nie mogą się doczekać, aby ujrzeć w akcji poszczególnych zawodników i sprawdzić jak pójdzie im w starciach ze swoimi rywalami. FAME MMA ZA DARMO - oglądaj walki FAME MMA w Internecie i dopinguj swoich ulubieńców!

FAME MMA ZA DARMO

Pojedynki w ramach FAME MMA cieszą się sporą popularnością. Niejednokrotnie są to starcia na wysokim poziomie sportowym, a jednocześnie smaczku nadają prywatne porachunki pomiędzy zawodnikami. W klatkach często wyjaśniane są niesnaski, które pomiędzy konkretnymi osobami trwają miesiącami, a być może nawet i latami. Nie inaczej będzie także i w sobotni wieczór 21 listopada, kiedy odbędzie się ósma już edycja walk pod egidą FAME MMA. Jako jedna z najciekawszych potyczek jawi się tam pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Marcinem "El Testosteronem" Najmanem. Kto z tego starca wyjdzie zwycięsko? Wszystko zweryfikuje pojedynek. Tymczasem FAME MMA ZA DARMO W INTERNECIE można oglądać na poniższych klipach udostępnianych przez organizatorów z poprzednich edycji.

Gala FAME MMA 8 transmitowana tylko w systemie PPV! Nie ma żadnego darmowego i legalnego streama. PPV można wykupić na oficjalnej stronie FAMEMMA.tv.

FAME MMA 8: ZDZIWISZ SIĘ! FERRARI nie wytrzymał ze ŚMIECHU
Najnowsze